Ile kosztuje geodeta w Chorzowie?

Poznałeś firmę, która jest godna polecenia? Śmiało, odezwij się w tym dziale.
Miłosz N.

Ile kosztuje geodeta w Chorzowie?

Post autor: Miłosz N. »

Jeżeli zastanawiacie się ile kosztuje geodeta w okolicach Chorzowa, koniecznie sprawdźcie sobie dobre ceny w tej firmie: https://geo-tec.pl/geodezja-chorzow-cennik/ jeżeli poznacie ceny to lepiej dopasuje usługę do siebie :)
Awatar użytkownika
domin
Posty: 170
Rejestracja: 19 mar 2019, 13:49

Re: Ile kosztuje geodeta w Chorzowie?

Post autor: domin »

Ceny są naprawdę różne, więc warto dzwonić i pytać. Mnie akurat zależało na tym, aby świadczone usługi były na wysokim poziomie, dlatego też zdecydowałam się na skorzystanie z oferty firmy https://www.lisak.com.pl/ z Torunia i gdybym miała ponownie wybierać - wybrałabym tak samo.
Awatar użytkownika
Eliza111
Posty: 265
Rejestracja: 26 mar 2019, 17:11

Re: Ile kosztuje geodeta w Chorzowie?

Post autor: Eliza111 »

Sprawdźcie sobie na oferty od geodeta jelcz w geodezjadubiel.pl jeśli potrzebujecie usług geodezyjnych to wystarczy skontaktować się z nim telefonicznie lub poprzez formularz dostępny na jego stronie. Jeśli jest taka potrzeba to on dojedzie do domu klienta lub pod jakiś wskazany adres. To doświadczony człowiek z którym warto współpracować.
PawełŻ

Re: Ile kosztuje geodeta w Chorzowie?

Post autor: PawełŻ »

Ja ze swojej strony polecam zapoznać się z ofertą tego biura geodezyjnego - Biuro Geodezji i Gospodarki Nieruchomościami Cejrowscy w Starogardzie Gdańskim https://www.cejrowscy.pl/kontakt . Firma podejmie się sporządzenia np: map i opracowań kartograficznych w celach archiwalnych oraz użytkowych, dla potrzeb planowania przestrzennego i gospodarki nieruchomościami.
Bella
Posty: 440
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:26

Re: Ile kosztuje geodeta w Chorzowie?

Post autor: Bella »

A czy są na tym forum jacyś geodeci? Z jakich programów korzystacie na co dzień w Waszej pracy? Czy mieliście może kiedyś do czynienia z firmą Cubic Orb? Ja ostatnio widziałam na jej stronie internetowej https://www.cubicorb.com/, że firma ta oferuje takie właśnie profesjonalne oprogramowanie dla geodezji ;)
kaśka2778

Re: Ile kosztuje geodeta w Chorzowie?

Post autor: kaśka2778 »

Miłosz N. pisze: ↑30 paź 2020, 14:35 Jeżeli zastanawiacie się ile kosztuje geodeta w okolicach Chorzowa, koniecznie sprawdźcie sobie dobre ceny w tej firmie: https://geo-tec.pl/geodezja-chorzow-cennik/ jeżeli poznacie ceny to lepiej dopasuje usługę do siebie :)
dzięki za informację :D-
-
Agencja eventowa
Mikołaj

Re: Ile kosztuje geodeta w Chorzowie?

Post autor: Mikołaj »

Ja polecam serdecznie firmę geodezyjną http://gknprojekt.pl/ to firma którą tworzą doświadczeni inżynierzy. Zapewniają oni kompleksowe usługi geodezyjne ale też mają szeroką gamę projektów budowlanych które sprzedają. Sprawdźcie na stronę tam jest więcej informacji i kontakt do nich.
Martiźć

Re: Ile kosztuje geodeta w Chorzowie?

Post autor: Martiźć »

Ja mogę polecić dobre biuro ale we Wrocławiu na Zakładowej. Biuro geodezyjne oferuję kompleksowe usługi geodezyjne w tym mapy do celów projektowych, geodezyjne pomiary inwentaryzacyjne, geodezyjne pomiary powykonawcze,podziały/rozgraniczenia działek i tym podobne. Ja korzystałem z usłgi tego biura już kilka razy i powiem wam, że warto bo jest szybko, sprawnie i kompleksowo.
Martiźć

Re: Ile kosztuje geodeta w Chorzowie?

Post autor: Martiźć »

Martiźć pisze: ↑20 paź 2021, 10:23 Ja mogę polecić dobre biuro ale we Wrocławiu na Zakładowej. Biuro geodezyjne oferuję kompleksowe usługi geodezyjne w tym mapy do celów projektowych, geodezyjne pomiary inwentaryzacyjne, geodezyjne pomiary powykonawcze,podziały/rozgraniczenia działek i tym podobne. Ja korzystałem z usłgi tego biura już kilka razy i powiem wam, że warto bo jest szybko, sprawnie i kompleksowo.
i jest bo biuro Geodeta – firma NorthGeo https://www.northgeo.com.pl/kontakt
ODPOWIEDZ