Medycyna Pracy

Wszystko o podatkach. Porady prawne. Prawo dla przedsiębiorców.
Awatar użytkownika
ziolka
Posty: 313
Rejestracja: 01 mar 2019, 16:00

Medycyna Pracy

Post autor: ziolka »

Interesuje mnie podjęcie współpracy z medycyną pracy, która wykonuje badania wstępne oraz okresowe dla pracowników. Jesteście w stanie polecić mi coś na terenie Białołęki?
Awatar użytkownika
domin
Posty: 170
Rejestracja: 19 mar 2019, 13:49

Re: Medycyna Pracy

Post autor: domin »

badania medycyny pracy możesz wykonać szybko i bez kolejki w prywatnym centrum medycznym https://cmp.med.pl/cmp-bialoleka/ Tam w poradni medycyny pracy orzekana jest zdolność do pracy danego pracownika lub są rozpoznawane jego choroby. Najważniejsze , że szybko i bez kolejek możesz się dostać do lekarza medycyny pracy.
Awatar użytkownika
Karolina84
Posty: 30
Rejestracja: 03 cze 2020, 8:40

Re: Medycyna Pracy

Post autor: Karolina84 »

Ja robiłam badania z zakresu medycyny pracy ale w Bielsku Białej w tym punkcie http://medycynapracybielsko.pl/. Szybko się zapisałam i mogłam wykonać wszystkie potrzebne badania.

łóżka dziecięce składane
pałygow

Re: Medycyna Pracy

Post autor: pałygow »

Jeśli chodzi o sprawdzony gabinet medycyny pracy to współpracujemy z https://medycynakaczmarek.pl/ gdzie regularnie wysyłamy swoich pracowników na okresowe badania po odbiór orzeczeń. Duże doświadczenie i profesjonalne podejście.
Awatar użytkownika
adrianna8
Posty: 73
Rejestracja: 13 sie 2019, 21:12

Re: Medycyna Pracy

Post autor: adrianna8 »

Jeśli potrzebujesz lekarza medycyny pracy to ja odsyłam na stronę https://scanmed.pl/oferty/medycyna-pracy , ponieważ znajdziesz tam listę sprawdzonych i polecanych lekarzy. Dodatkowo będziesz mógł umówić się online na konsultację, więc myślę, że jest to bardzo wygodna możliwość. . jak dla mnie bardzo fajna i solidna oraz konkretna sprawa. Co wy na to ?
ćastek

Re: Medycyna Pracy

Post autor: ćastek »

Ja korzystam z medycyny pracy w Zabrzu https://postmedical.pl/poradnie/medycyna-pracy/zabrze i sobie chwalę. Jeżeli jesteście osobami ze śląska to warto sprawdzić, zwłaszcza gdy do tej pory chodziliście w miejsca gdzie badania trwały cały dzień. Tu idzie w miarę szybko i sprawnie.
Awatar użytkownika
emki920
Posty: 372
Rejestracja: 15 mar 2019, 11:07

Re: Medycyna Pracy

Post autor: emki920 »

Super lekarz medycyny pracy jest w https://www.dolmed.pl/oferta/medycyna-pracy/. Można załatwić tam wszystko. Umawiasz się i idziesz, nie trzeba godzinami czekać w kolejce na wizytę. Polecam!
Ł1980

Re: Medycyna Pracy

Post autor: Ł1980 »

Właśnie jak zdecydowanie potrzebujemy specjalisty od medycyny pracy to mogę tu z własnego doświadczenia polecić kontakt z http://www.medycynapracybielsko.pl/ mają bardzo dobrych specjalistów, bez kłopotu można się umówić, załatwić sprawę, no i oczywiście po prostu przystąpić do pracy
sońka

Re: Medycyna Pracy

Post autor: sońka »

Dzięki za polecenia. Z pewnością ze wszystkich sobie skorzystam, jeśli tylko będzie taka potrzeba. Na co dzień pracuję w takiej firmie, gdzie wszystkie badania są po prostu niezbędne. Co chwilę niestety wysyłają nas do różnych lekarzy.
___
lead geneartion
ginamó

Re: Medycyna Pracy

Post autor: ginamó »

Musiałem zrealizować specjalistyczne badania na kierowcę. Były one konieczne do prowadzenia działalności związanej z przewozem osób. Badania w takiej formie postanowiłem zrealizować u https://autosugestia.com/oferta/badania ... ewoz-osob/ , co okazało się bardzo rozsądnym wyborem. To absolutny profesjonalizm, który zdecydowanie sobie cenię!
Awatar użytkownika
gizwald
Posty: 206
Rejestracja: 14 maja 2020, 21:00

Re: Medycyna Pracy

Post autor: gizwald »

W Zakopanem sprawdzi się gabinet lekarski Janusz Kaliski, mieszczą się na Kazimierza Przerwy-Tetmajera. Tu podrzucam stronkę: https://medycynapracy-zakopane.pl/medycyna-pracy/ To fajny gabinet, wszystko idzie sprawnie i nie czekacie tam długo a umówienie wizyty.
łąka18

Re: Medycyna Pracy

Post autor: łąka18 »

Jestem świeżo po zrealizowaniu badań na kierowcę w ramach medycyny pracy. Odbyły się w https://www.hipokratescmp.pl/oferta/bad ... -kierowcow , bardzo sprawnie. Zależało mi na szybkości, gdyż badania były konieczne w celu rozpoczęcia nowej pracy, właśnie w charakterze kierowcy.
EReMIŚ

Re: Medycyna Pracy

Post autor: EReMIŚ »

Cześć. Jak ja nienawidziłem chodzić do medycyny pracy, to po przeprowadzce do Bielska-Białej byłem w niej 3 razy i pozytywnie się zaskoczyłem https://medycynapracybielsko.pl/kontakt . Kolejki nie są długie, bo organizacja czasu i pracy jest genialnie ogarnięta. Ponadto personel to mili ludzie, więc człowiek czuje się komfortowo tam. Ja tę medycynę pracy polecam, bo jako jedyna w jakiej byłem oszczędziła mój czas i nerwy.
ODPOWIEDZ