Radca od prawa spółek

Wszystko o podatkach. Porady prawne. Prawo dla przedsiębiorców.
Awatar użytkownika
Róża
Posty: 1
Rejestracja: 18 lip 2020, 4:11

Radca od prawa spółek

Post autor: Róża »

Witam wszystkich serdecznie :) Potrzebuję skonsultować się z radcą prawnym, któremu nieobce jest prawo spółek. Możecie polecić mi kogoś z Wrocławia? Będę ogromnie wdzięczna!
Awatar użytkownika
Nira
Posty: 1
Rejestracja: 07 cze 2020, 1:58

Re: Radca od prawa spółek

Post autor: Nira »

W Kancelarii Grabowski i Wspólnicy obsługują takie sprawy. Szczerze ich polecam, bo dzięki doświadczeniu i wiedzy pomagają naprawdę skutecznie. Nic dziwnego, że mają tyle pozytywnych opinii.
Awatar użytkownika
tara34
Posty: 167
Rejestracja: 30 kwie 2019, 10:23

Re: Radca od prawa spółek

Post autor: tara34 »

A jaki radca zajmuje się sprawami zatrudnienia marynarzy? Jak się okazuje podatki marynarskie to częsty powód pomyłek, unormowania w tym zakresie nie są na tyle jasne by sami zainteresowani bezbłędnie takie podatki odprowadzali. Dlatego tak ważne jest aby zgłaszali się do kancelarii radcy prawnego gdzie uzyskają fachową, bezbłędną pomoc.
Awatar użytkownika
emki920
Posty: 372
Rejestracja: 15 mar 2019, 11:07

Re: Radca od prawa spółek

Post autor: emki920 »

No warto znaleźć tutaj kogoś, kto faktycznie będzie w stanie pomóc w odpowiedni sposób.

___
kontenery na gruz Warszawa
gruśka88

Re: Radca od prawa spółek

Post autor: gruśka88 »

Witam,co sądzicie o korzystaniu z usług radcy prawnego? Chętnie poznam wasze opinie na ten temat https://www.radcawysocki.pl/dla-biznesu/ ? Prosze o wasze opinie, pozdrawiam.
rómak

Re: Radca od prawa spółek

Post autor: rómak »

Ja ostatnio potrzebowałem porady radcy prawnego, ale nie bardzo wiedziałem, gdzie znaleźć dobrego specjalistę w okolicy. Kolega podesłał mi link do tej strony https://www.biznes-katalog.pl/firmy/pol ... o%20prawne . Wpisałem swoją lokalizację i po chwili zobaczyłem na ekranie dostępne biura w okolicy. Szybko udało mi się trafić do dobrego fachowca. Polecam.
Piła22

Re: Radca od prawa spółek

Post autor: Piła22 »

Zamiast do radcy możesz udać się do firmy https://bttp.pl/ bo oni mają odpowiednią wiedzę aby pomóc ci w zagadnieniach zarówno podatkowych jak i z zakresu spółek prawa handlowego. Poprowadzą księgowość firmy oraz doradzą jaki model zastosować aby uniknąć nadmiernych obciążeń podatkowych.
ODPOWIEDZ