Rozwód

Wszystko o podatkach. Porady prawne. Prawo dla przedsiębiorców.
Awatar użytkownika
editoillet
Posty: 218
Rejestracja: 05 maja 2019, 21:17

Rozwód

Post autor: editoillet »

Witam Was wszystkich.

Znacie dobrego adwokata z Warszawy? Tak się składa, że niestety biorę rozwód i potrzebuję kogoś, kto podoła danemu tematowi w sposób szybki, konkretny i skuteczny. Jeżeli korzystaliście z tego typu usług, to proszę Was o zostawienie kontaktu.
Awatar użytkownika
hellomyfriend
Posty: 246
Rejestracja: 17 wrz 2019, 14:59

Re: Rozwód

Post autor: hellomyfriend »

Cześć! Osobiście korzystałem z usług pana Budrewicza, który ogarnia temat. Jeżeli chodzi o prawo rodzinne, to możnaby rzecz, że to jego konik. Koncepcja działania niezmiernie skuteczna, zna się na rzeczy. W sumie nie dziwota, bo specjalizuje się w tym od lat.
Awatar użytkownika
aron
Posty: 42
Rejestracja: 20 cze 2020, 21:19

Re: Rozwód

Post autor: aron »

Jeśli ktoś z Pomorza czy województwa zachodniopomorskiego to ja szczerze polecam kancelarię Łukasza Węgłowskiego. Generalnie ze Szczecina, ale zasięg jak wspomniałem mają duży. Gdyby nie p. Łukasz to żona by mi chyba wszystko zabrała. Co adwokat to adwokat, ma doświadczenie w takich sprawach i potrafi dobrze doradzić.
Awatar użytkownika
tara34
Posty: 170
Rejestracja: 30 kwie 2019, 10:23

Re: Rozwód

Post autor: tara34 »

Pomorze i okolice Trójmiasta to najlepiej zgłosić się do Rozwód - Kancelaria Prawna Gdynia. Moi znajomi rozwodzili się kilka miesięcy temu. Miało odbyć się szybko na jednej rozprawie. Zaczęła się prawdziwa walka bo jednak zmieniły się w trakcie oczekiwania, plany co do wychowywania dzieci. Bez pomocy prawnika zapewne jeszcze nie mieliby rozstrzygnięcia.
Awatar użytkownika
terenia
Posty: 25
Rejestracja: 21 lut 2020, 19:19

Re: Rozwód

Post autor: terenia »

W Trójmieście to chyba najwięcej wygranych ma na koncie mec. Cejrowski? Na https://cejrowski.pl/ masz namiary, działaj z najlepszymi bo to gwarancja powodzenia
Waldek Manicki

Re: Rozwód

Post autor: Waldek Manicki »

Też przechodziłem przez ten temat 4 lata temu. Najpierw poczytałem artykuły w internecie, i tu od razu polecam stronę https://www.rozwodowy.pl/rozwod,1,k.html są tam artykuły i porady prawne o rozwodach. Poczytaj i będziesz miał ogląd sytuacji. Następnie skorzystałem z porady prawnika i następnie zleciłem prawnikowi z https://www.rozwodowy.pl/ poprowadzenie sprawy. Jestem z Krakowa i mają prawnika który działa na lokalnym rynku. Prawnik konkretny, załatwił wszystkie papiery rozwodowe + robiliśmy podział majątku. Wszystko szybko sprawnie i bezproblemowo
TylkoJa

Re: Rozwód

Post autor: TylkoJa »

Prawnik powinien wzbudzać zaufanie od pierwszego spotkania. Poszukując kancelarii, która przeprowadzi mój rozwód, trafiłam na Legaleo - Kancelarię Wojas Pawlak. Jestem sobie wdzięczna, że zaufałam opiniom. Są w 100% prawdziwe :D Prawnicy stamtąd są mega skuteczni i radzą sobie nawet z bardzo trudnymi sprawami. Polecam!
Kosmis

Re: Rozwód

Post autor: Kosmis »

A znacie już tych adwokatów od rozwodów w Krakowie? Ta kancelaria jest podobno często polecana. Słyszałem o nich wiele dobrego mimo, że nigdy z ich usług nie korzystałem.
Kosmis

Re: Rozwód

Post autor: Kosmis »

A znacie już może tych adwokatów od rozwodów w Krakowie? Ta kancelaria jest podobno bardzo często polecana. Słyszałem o nich wiele dobrego mimo, że nigdy nie korzystałem z ich usług.
Płotek

Re: Rozwód

Post autor: Płotek »

W trakcie rozwodu z orzeczeniem o winie, bardzo ważną kwestią jest ustalenie opieki nad dzieckiem. Sąd bierze pod uwagę wiele czynników, w tym przede wszystkim dobro dziecka, ale także okoliczności prowadzące do orzeczenia o winie. Jest to proces, który wymaga od rodziców nie tylko zrozumienia swoich praw, ale także obowiązków wobec dziecka. Zainteresowanych rodziców zachęcam do zapoznania się z artykułem dostępnym pod linkiem https://ki24.info/pl/652_artykuly-spons ... dziec.html który dostarcza cennych informacji na temat tego, jak orzeczenie o winie wpływa na kwestie opieki nad dzieckiem.
ODPOWIEDZ