Specjalista od prawa podatkowego

Wszystko o podatkach. Porady prawne. Prawo dla przedsiębiorców.
Awatar użytkownika
Bernard1967
Posty: 1
Rejestracja: 26 kwie 2020, 23:11

Specjalista od prawa podatkowego

Post autor: Bernard1967 »

Witam. Od niedawna prowadzę własną działalność gospodarczą i chciałbym skonsultować kilka spraw w zakresie prawa podatkowego z jakimś dobrym adwokatem. Mam na oku kancelarię adwokata Adriana Króla. Uważacie, że warto się z nimi kontaktować?
Awatar użytkownika
wrocisław66
Posty: 1
Rejestracja: 04 sie 2020, 20:29

Re: Specjalista od prawa podatkowego

Post autor: wrocisław66 »

Prawo podatkowe jest dobrze znane mecenasowi Adrianowi Królowi. Wiem, bo sam radziłem się u niego w tej kwestii. Szczerze polecam, jeśli stawiasz na profesjonalizm i oczekujesz pomyślnego rozwiązania sprawy.
Awatar użytkownika
gizwald
Posty: 206
Rejestracja: 14 maja 2020, 21:00

Re: Specjalista od prawa podatkowego

Post autor: gizwald »

Tu macie namiar na kancelarię z której usług ja korzystam i która super się sprawdza - Kancelaria Radców Prawnych i Doradców Podatkowych Andrzej Paprota z Siedlec https://www.ap-prawoifinanse.pl/doradztwo-podatkowe Solidni są, profesjonalni, po prostu dobrze nam się z nimi współpracuje.
źoln

Re: Specjalista od prawa podatkowego

Post autor: źoln »

Jeżeli rozglądacie się za sprawdzoną firmą, która zajmuje się doradztwem podatkowym i prawnym to polecam wam zgłosić się do http://taxquatro.pl/ Sam od dawna korzystam z ich usług i wiem że można na nich w pełni polegać. Firma ta ma swoją siedzibę w Częstochowie.
ginamó

Re: Specjalista od prawa podatkowego

Post autor: ginamó »

Taxer http://www.taxer.com.pl/oferta realizują dla nas skuteczne doradztwo podatkowe. A wszystko po to, aby uniknąć głupich błędów, będacych w stanie pogrążyć naszą firmę. Także oni podjęli się zadań związanych z księgami rachunkowymi, czy podatkowymi - od dłuższego czasu zajmowanie się tym na własną rękę nas przerastało. Ale kłopot rozwiązany!

mała torebka granatowa
Królik22

Re: Specjalista od prawa podatkowego

Post autor: Królik22 »

Obecnie wiele osób prowadzących firmy poszukuje wsparcia finansowego i doradztwa podatkowego które pomoże im obniżyć legalnie obciążenia fiskalne. W dobie internetu kancelarie wyszły naprzeciw i tak powstał portal ekancelaria.tv gdzie wiele spraw rozwiążesz online. Wystarczy wypełnić formularz i dostaniesz odpowiedź w ciągu 24h w formie email lub video konferencji.

solvent
ErykaŚ

Re: Specjalista od prawa podatkowego

Post autor: ErykaŚ »

Może komuś z was przyda się namiar na biuro , które świadczy usługi z zakresu doradztwa podatkowego, które znajduję się w Bolesławcu. Ja korzystam z pomocy takiego biura, które prowadzi Pan Jacek Zębaty https://www.biurorachunkowe-zembaty.pl/kontakt. Biuro oferuję kompleksowe usługi w Bardzo dobrych cenach.
ODPOWIEDZ