Język angielski dla malucha

Inne tematy, nienależące do żadnej z kategorii.
Awatar użytkownika
Budujew2018
Posty: 21
Rejestracja: 28 maja 2019, 14:08
Kontakt:

Język angielski dla malucha

Post autor: Budujew2018 »

Moja córka już coraz częściej wspomina o tym, że chce nauczyć się języka. Ma 5 lat, nie wiem czy to nie za wcześnie. Zdąży się jeszcze nachodzić na lekcje... Co myślicie? Na tym blogu http://parentingowo.pl czytałem, że nawet noworodki już mogą poznawać nowy język.
Bella
Posty: 440
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:26

Re: Język angielski dla malucha

Post autor: Bella »

Z tego, co się orientuję, to takie profesjonalne kursy językowe z angielskiego, również dla dzieci, organizuje Centrum Edukacji Profi Lingua. Z jego ofertą w tym zakresie możecie zapoznać się na stronie internetowej https://www.profi-lingua.pl/kursy-jezyk ... i/warszawa, do czego serdecznie Was zachęcam ;)
Awatar użytkownika
fajer
Posty: 15
Rejestracja: 18 lis 2019, 17:00

Re: Język angielski dla malucha

Post autor: fajer »

Na pewno jest to dobry pomysł, by jak najwcześniej zacząć uczyć dziecko języka, bo ma ono chłonny umysł i szybko opanuje język. Tutaj https://lincoln.edu.pl/ w szkole językowej są świetnie prowadzone zajęcia także dla dzieci. Nie będzie wiadomo kiedy dziecko zacznie się posługiwać angielskim.
Awatar użytkownika
AmberO
Posty: 74
Rejestracja: 17 cze 2019, 14:16

Re: Język angielski dla malucha

Post autor: AmberO »

Bardzo ważna w nauce języka angielskiego jest wymowa. Wszystkiego dokładnie dowiecie się tutaj https://www.speak-up.pl/aktualnosci/wym ... angielskim . Dzięki tym ekspertom od nauki języka obcego, w bardzo szybki sposób skutecznie nauczycie się języka obcego. Warto korzystać ze sprawdzonych rozwiązań pod tym względem.
Jestem na kompletnym chemicznym, fizycznym i emocjonalnym haju.
ODPOWIEDZ