terapia dla dzieci i młodzieży

Wątek z rekomendacjami lekarzy, specjalistów, poradni.
Awatar użytkownika
Hortensja1979
Posty: 1
Rejestracja: 27 cze 2023, 9:04

terapia dla dzieci i młodzieży

Post autor: Hortensja1979 »

Hej. Na pewno słyszeliście już wcześniej o terapii dzieci i młodzieży, prawda? Mam dwoje dzieci w wieku szkolnym i chciałabym znaleźć odpowiedniego psychologa dziecięcego, który mógłby pomóc im w rozwiązywaniu problemów.
Czy ktoś z Was ma jakieś doświadczenie w tej dziedzinie? Czy możecie polecić jakiegoś dobrego specjalistę? Byłabym wdzięczna za wszelkie sugestie. :)
Awatar użytkownika
opuncja
Posty: 64
Rejestracja: 10 sty 2019, 11:51

Re: terapia dla dzieci i młodzieży

Post autor: opuncja »

Ja korzystam z pomocy psychologa i jestem z tego rozwiązania bardzo zadowolona. Jest to poradnia psychologiczna, psychiatryczna Wrocław Empatio: http://psycholog-ms.pl/ . Serdecznie polecam tę placówkę - moim zdaniem to bardzo dobry wybór. Można umówić się także na poradę online.
Monika891

Re: terapia dla dzieci i młodzieży

Post autor: Monika891 »

Terapia to nie tylko leczenie problemów, ale także inwestycja w siebie. Pomaga dzieciom zrozumieć swoje uczucia, a dorosłym radzić sobie z wyzwaniami życiowymi. To droga do lepszego zrozumienia siebie i innych Poczytajcie sobie na przykład jak działa terapia tomatis
Gość

Re: terapia dla dzieci i młodzieży

Post autor: Gość »

Decyzję o psychoterapii wartopoprzedzić wizytą u psychologa dziecięcego. Psycholog dziecięcy przeprowadza ocenę potrzeb i problemów dziecka, co umożliwia lepsze dopasowanie formy i treści terapii psychologicznej do indywidualnych potrzeb dziecka.
byku

Re: terapia dla dzieci i młodzieży

Post autor: byku »

Szukasz wsparcia dla swojej rodziny w trudnych sytuacjach? Odwiedź stronę https://www.psychoterapia-skawinska.pl/ ... in-krakow/ i zapoznaj się z ich ofertą terapii dla rodzin w Krakowie. Profesjonalny terapeuta może pomóc w rozwiązywaniu konfliktów, poprawie komunikacji oraz budowaniu silniejszych więzi między członkami rodziny. Odkryj możliwości terapii, która może wspomóc Waszą rodzinę w osiągnięciu harmonii i zrozumienia.
ODPOWIEDZ