Strona 1 z 1

Gdzie w Wałbrzychu mieliście robiony tatuaż?

: 27 kwie 2019, 14:51
autor: Posterak
Gdzie w Wałbrzychu mieliście robiony tatuaż? Jakie miejscówki polecacie?

Re: Gdzie w Wałbrzychu mieliście robiony tatuaż?

: 28 kwie 2019, 16:14
autor: hubiz
Koniecznie trzeba się zdecydować na zrobienie sobie tatuażu w dobrym studio. Jednak będziemy mieć go na całe życie, więc lepiej niech zrobi to specjalista. Tutaj https://www.skytattoo.net/studio-i-salo ... walbrzych/ można znaleźć jedno z lepszych miejsc, gdzie robią tatuaże.

Re: Gdzie w Wałbrzychu mieliście robiony tatuaż?

: 12 sie 2019, 10:46
autor: pieknyolek
Zapraszam na stronę spodenki dla chłopca

Re: Gdzie w Wałbrzychu mieliście robiony tatuaż?

: 26 lut 2020, 12:43
autor: levion
Jeśli chodzi o Wałbrzych to nie pomogę ale mogę Wam polecić świetne studio z Warszawy - JAH LOVE TATTOO, tu macie namiar na ich profil na facebooku https://www.facebook.com/studio.tatuazu ... o/?fref=ts. Swietna ekipa, sterylne warunki, higiena i bezpieczeństwo pracy na wysokim poziomie. Moim zdaniem jak nikt inny potrafią wyczuć czego potrzebuje klient :)

corsa d manual pdf

Re: Gdzie w Wałbrzychu mieliście robiony tatuaż?

: 02 mar 2020, 18:18
autor: tamaraa
oo levion to przybijam 5tkę :) też robiłam tatuaż w jah love i teraz zastanawiam się już na kolejnym motywem :) tym razem zamierzam iść do Adolfa, mój facet był ostatnio u niego i tatuaż wyszedł rewelacyjnie. Świetna ekipa, super klimat.

Re: Gdzie w Wałbrzychu mieliście robiony tatuaż?

: 02 wrz 2021, 13:21
autor: kasiakowa06
Posterak pisze: ↑27 kwie 2019, 14:51 Gdzie w Wałbrzychu mieliście robiony tatuaż? Jakie miejscówki polecacie?
Ja polecam warszawskie studio tatuażu https://www.kinkyneedle.com/galeria
Obrazek

Re: Gdzie w Wałbrzychu mieliście robiony tatuaż?

: 03 lis 2021, 18:47
autor: kędzierka
levion pisze: ↑26 lut 2020, 12:43 Jeśli chodzi o Wałbrzych to nie pomogę ale mogę Wam polecić świetne studio z Warszawy - JAH LOVE TATTOO, tu macie namiar na ich profil na facebooku https://www.facebook.com/studio.tatuazu ... o/?fref=ts. Swietna ekipa, sterylne warunki, higiena i bezpieczeństwo pracy na wysokim poziomie. Moim zdaniem jak nikt inny potrafią wyczuć czego potrzebuje klient :)
dzięki za polecenie tego studia, miesiąc temu byłam tu u Mai. zależało mi na takim bardzo subtelnym tatuażu ( to mój początek więc nie chciałam nic dużego). Jestem zachwycona i samym tatuażem i ogólnie tym miejscem. Bardzo sympatyczni i otwarci ludzie, zaproponowali mi nawet pyszną herbatę jak czekałam :) na pewno tu jeszcze wrócę.

przedzielenie pokoju drzwiami przesuwnymi