Strona 1 z 1

Dobry prawnik z Łodzi

: 09 gru 2020, 19:39
autor: Kiś
Czy ktoś może polecić dobrego prawnika? Najchętniej z Łodzi, ale jeśli ktoś będzie naprawdę genialny to jestem w stanie gdzieś dojechać. No może nie do Zakopanego, ale do Warszawy czy Poznania tak :) Dobry prawnik poszukiwany. Ktoś coś?

Re: Dobry prawnik z Łodzi

: 20 gru 2020, 9:08
autor: konopnik
W Łodzi swoją kancelarię ma ta pani adwokat - http://www.lodz-adwokat.pl/ Zajmuje się różnymi działami prawa, więc myślę, że będzie mogła Wam pomóc. To dobry adwokat, z doświadczeniem.

Re: Dobry prawnik z Łodzi

: 24 gru 2020, 23:12
autor: konopnik
W Łodzi swoją kancelarię ma mecenas Mariusz Olężałek. To specjalista od prawa karnego, ale innymi sprawami też się zajmuje. Jeśli szukacie dobrego prawnika to polecam zgłosić się właśnie do niego. To młody prawnik, ale zaangażowany i z bardzo dużą wiedzą.

Re: Dobry prawnik z Łodzi

: 18 sty 2021, 16:13
autor: Miśka
Ja mogę polecić Pana Tomaszczyk, z tym że jest on z Warszawy. Zajmuje się prawem pracy i prawem rodzinnym. Sama korzystałam z jego pomocy i byłam bardzo zadowolona z otrzymanych porad.

Re: Dobry prawnik z Łodzi

: 15 kwie 2021, 12:25
autor: Joaśka
Miśka pisze: ↑18 sty 2021, 16:13 Ja mogę polecić Pana Tomaszczyk, z tym że jest on z Warszawy. Zajmuje się prawem pracy i prawem rodzinnym. Sama korzystałam z jego pomocy i byłam bardzo zadowolona z otrzymanych porad.
Pana Tomasza również mogę polecić. Fajne jest to, że udziela porad online więc odległość nie powinna być problemem;)

Re: Dobry prawnik z Łodzi

: 20 kwie 2021, 22:18
autor: mezi
Kiś pisze: ↑09 gru 2020, 19:39 Czy ktoś może polecić dobrego prawnika? Najchętniej z Łodzi, ale jeśli ktoś będzie naprawdę genialny to jestem w stanie gdzieś dojechać. No może nie do Zakopanego, ale do Warszawy czy Poznania tak :) poszukiwany. Ktoś coś?
Z kolei, jeśli kogoś interesuje upadłość konsumencka, to może skontaktować się z https://gaworkancelaria.pl/upadlosc-kon ... -warszawa/

Re: Dobry prawnik z Łodzi

: 22 kwie 2021, 13:49
autor: małomówna
Ja wam powiem, że jak szukałam prawnika to się naszukałam bardzoooo długo. Ogólnie to na pewno w Szczecinie jest dobra kancelaria Węglowski - warto do nich przedzwonić. Pan Łukasz jest świetnym specjalistą i dzięki niemu udało mi się przebrnąć przez rozwód i wszystkie sprawy z tym związanie

Re: Dobry prawnik z Łodzi

: 12 maja 2021, 11:37
autor: Łukaszz
Według mnie dobrą sprawą są porady prawne online w https://ekancelaria.tv/ . Wszystko można załatwić zdalnie bez wychodzenia z domu, a także mamy zapewnioną profesjonalną poradę. Na pytania odpowiadają bardzo szybko, więc nie musimy długo czekać. A cennik za usługę jest w miarę niski.

Re: Dobry prawnik z Łodzi

: 08 cze 2021, 12:14
autor: Kaśka
Moge polecić ale z Warszawy, Pana Tomasza Tomaszczyk. Jeśli potrzebujesz porady z prawa pracy albo prawa rodzinnego to na pewno warto umówić się na konsultację własnie z nim. Jest konkretny i rzetelny a przy tym ma duże doświadczenie. I co fajne, udziela też porad online.