Strona 1 z 1

fajne noclegi

: 16 cze 2021, 9:07
autor: Agaton83
Znacie jakieś fajne noclegi z wyżywieniem w Krynicy Morskiej? Polecicie coś konkretnego, sprawdzonego i na pewno fajnego? Bardzo marzy mi się wyjazd nad polskie morze, niekoniecznie w wakacje :)

Re: fajne noclegi

: 07 paź 2021, 21:25
autor: kasiakowa06
Agaton83 pisze: ↑02 cze 2021, 16:43 Znacie jakieś krynicamorska.org/cennik/ fajne noclegi z wyżywieniem w Krynicy Morskiej? Polecicie coś konkretnego, sprawdzonego i na pewno fajnego? Bardzo marzy mi się wyjazd nad polskie morze, niekoniecznie w wakacje :)
Mogę polecić Ci super noclegi w Świnoujściu: https://islands-hostel.eu/
Obrazek

Re: fajne noclegi

: 03 kwie 2022, 22:39
autor: Bartosz777
Jeżeli będziecie potrzebować noclegu w Łodzi, śmiało mogę polecić nowy hotel przy Manufakturze - Hotel The Loom. Super klimat, wspaniała obsługa i wszędzie jest blisko do wszystkich atrakcji w Łodzi, które są warte odwiedzenia. Na uznanie zasługują również nawiązania do historii włókiennictwa w Łodzi, które pojawiają się w subtelnych akcentach, w praktycznie każdym miejscu - w pokojach. restauracji, recepcji. Jeżeli jesteście fanami city break, to zdecydowanie miejsce, które należy odwiedzić i wracać tam wielokrotnie, bo to miasto ma na prawdę dużo zo zaoferowania.