eleganckie chusty na głowę - gdzie kupujecie?

Inne tematy, nienależące do żadnej z kategorii.
mayka

eleganckie chusty na głowę - gdzie kupujecie?

Post autor: mayka »

Szukam dla przyjaciółki chusty na głowę na prezent :) Bardzo lubi stylowe dodatki, dlatego zależy mi na jakości, a nie bardzo wiem, gdzie szukać. Gdzie kupujecie takie akcesoria?
dakota

Re: eleganckie chusty na głowę - gdzie kupujecie?

Post autor: dakota »

Kupowałam niedawno znajomej przepiękną chustę w necie. Trafiłam na https://turbany.pl/ i tam wybrałam. Bardzo przyjemna w dotyku, lekka i w fajnej cenie.
Romka

Re: eleganckie chusty na głowę - gdzie kupujecie?

Post autor: Romka »

Zgadzam się, śliczne mają te chusty! Bardzo fajne wzory pojawiły się w nowej kolekcji, nie wiem, czy wiecie. Chociaż powiem szczerze, że urzekły mnie turbany
mayka

Re: eleganckie chusty na głowę - gdzie kupujecie?

Post autor: mayka »

a jak materiał? Można prać w ogóle te chusty? Jak to jest z pielęgnacją. Wyglądają naprawdę fajnie, ale wiecie jak jest. Bywa, że coś wygląda ok, a potem są cuda z pielęgnacją...
dakota

Re: eleganckie chusty na głowę - gdzie kupujecie?

Post autor: dakota »

Ich chusty, turbany i inne akcesoria są naprawdę bardzo w porządku. Jakość materiału - rewelacja. Są też łatwe w pielęgnacji. Mówię wam, że nawet mimo częstego noszenia wyglądają pięknie. Nic się nie dzieje po czyszczeniu itp
mayka

Re: eleganckie chusty na głowę - gdzie kupujecie?

Post autor: mayka »

Bardzo mi się podoba ta wersja - https://turbany.pl/joli-deep-plum.html. Co myślicie? Wygląda bardzo elegancko. Trudno się zdecydować, praktycznie każda ma w sobie to coś :D
candice

Re: eleganckie chusty na głowę - gdzie kupujecie?

Post autor: candice »

Śliczny kolor! Moja kuzynka ma bardzo podobą. Bardzo ją lubi. Podobno jest mega wygodna i ładnie się układa. Ona w niej super wygląda. Myślę, że spokojnie możesz ją kupić
mayka

Re: eleganckie chusty na głowę - gdzie kupujecie?

Post autor: mayka »

Tak, zamawiam :) Myślę, że naprawdę ta chusta jest warta zakupu. Szczerze, chyba też zamówię jedną dla siebie. Taki dodatek pasuje do wszystkiego chyba
dakota

Re: eleganckie chusty na głowę - gdzie kupujecie?

Post autor: dakota »

Twoja przyjaciółka na pewno zadowolona. Taka chusta jest mega uniwersalna i można ją nosić praktycznie do wszystkiego i na każdą okazję. Moim zdaniem świetny kolor
ODPOWIEDZ