Strona 1 z 1

Kancelaria prawna w Łodzi

: 13 lis 2019, 14:13
autor: oktawia-79
Witam! Czy znacie kancelarię prawną z Łodzi Adwokat Król? Szukam zaufanej kancelarii adwokackiej, która pomogłaby mi w sprawach związanych z prawem. Co sądzicie na jej temat?

Re: Kancelaria prawna w Łodzi

: 16 lis 2019, 14:19
autor: marietta
Adwokat Król to świetna kancelaria, która ma indywidualne podejście do każdego klienta. Sama korzystałam z jej usług, dzięki czemu udało mi się rozwiązać bardzo trudną sprawę prawną. 

Re: Kancelaria prawna w Łodzi

: 29 lis 2019, 2:07
autor: gratka
W dwóch bardzo różnych sprawach ja korzystałam z usług kancelarii Sobczak Maciejewska. W Łodzi oczywiście przy Placu Dąbrowskiego 2. Zdecydowanie mogę polecić. Nie tylko za doświadczenie co widać w podejściu i sposobie prowadzenia spraw, ale też bardzo indywidualne podejście.

Re: Kancelaria prawna w Łodzi

: 13 sty 2020, 22:11
autor: appolo23
W Łodzi bardzo dobrą pomoc prawną można uzyskać u tej osoby mecenas Mariusz Olężałek. Sprawy karne w szczególności udział w zorganizowanych grupach przestępczych, rozbojach, pobiciach czy też prowadzeniu auta po spożyciu alkoholu czy narkotyków. Pomoc zawsze w bardzo profesjonalny sposób i praktycznie o każdej porze dnia i nocy.

Re: Kancelaria prawna w Łodzi

: 21 wrz 2020, 15:39
autor: maksik
Wydaje mi się, że w tym wypadku warto zapytać o opinie znajomych. Ale również wpisując w wyszukiwarkę można znaleźć dużo stron kancelarii jak np. https://kancelaria-kfk.pl/. Jednak najważniejsze jest określenie specjalizacji i dziedziny w jakiej pomocy prawnika potrzebujemy.