Jaką podłogę polecacie?

Porady dotyczące budownictwa i projektowania.
Awatar użytkownika
oktawia-79
Posty: 17
Rejestracja: 10 maja 2019, 18:37

Jaką podłogę polecacie?

Post autor: oktawia-79 »

Hej! Dajcie znać jaką podłogę polecacie. Zastanawiam się czy wybrać parkiet czy deski podłogowe. Wiecie może czy warto zgłosić się do sklepu julomax? Podobno można liczyć tam na profesjonalną poradę.
Awatar użytkownika
Sambor
Posty: 30
Rejestracja: 23 sie 2019, 18:50

Re: Jaką podłogę polecacie?

Post autor: Sambor »

To prawda. Jeśli nie wiesz jaką podłogę najlepiej wybrać, to zdecydowanie warto zgłosić się do sklepu julomax. Pracują tam bardzo pomocni i mili ludzie, którzy na pewno chętnie Ci pomogą.
Awatar użytkownika
DeSanta
Posty: 64
Rejestracja: 08 maja 2020, 8:06

Re: Jaką podłogę polecacie?

Post autor: DeSanta »

Moim zdaniem parkiet rewelacyjnie odnajdzie się w salonie. Sam zdecydowałem się na takie rozwiązanie a jego wykonaniem zajęła się firma Pana Grzegorza Grymuzy http://www.parkietygrymuza.pl/oferta . Znają się na rzeczy i mają w tym zakresie ogromne doświadczenie. Wykonany przez nich parkiet idealnie podkreśla styl i elegancję salonu.
Awatar użytkownika
MONTERYSKI
Posty: 1
Rejestracja: 18 cze 2020, 17:12

Re: Jaką podłogę polecacie?

Post autor: MONTERYSKI »

A ja polecam zastanowić się nad odnowieniem takiego parkietu. Czasami nie trzeba kupować nic nowego i wystarczy po prostu postarać się o odświeżenie. Jeżeli Was to interesuje to polecam zajrzeć na cyklinowanie parkietu kraków. Ja już kiedyś próbowałem tego sposobu i jestem z efektu zadowolony.
Buźka999

Re: Jaką podłogę polecacie?

Post autor: Buźka999 »

Jest wiele sposobów, żeby odświezyć mieszkanie w łatwy i szybki sposób, szczególnie na kwarantannie, jak ktoś ma możliwość, żeby ktoś przywiózł mu materiały :) Jak to zrobić? Przeczytajcie sobie dodatkowo artykuł: http://lista20.pl/masz-troche-wolnego-c ... ieszkanie/
zośka

Re: Jaką podłogę polecacie?

Post autor: zośka »

Według mnie warto skorzystać z oferty jaką są promocje na deski podłogowe firmy balticwood . Znajdziecie tutaj wysokiej jakości i przede wszystkim trwałe deski podłogowe, które wyglądają naprawdę bardzo ładnie i z pewnością będą wam służyć na bardzo długie lata.
ODPOWIEDZ