Poznań sprzedaż nieruchomości

Porady dotyczące budownictwa i projektowania.
zięba

Poznań sprzedaż nieruchomości

Post autor: zięba »

Mam trochę pytań związanych ze sprzedażą własnego M i liczę, że ktoś z Was pomoże mi je rozwiązać. Otóż, myślałam o tym, żeby skorzystać z pomocy biura nieruchomości. Przekonuje mnie to, że pomogliby kompleksowo przy wszelkich formalnościach oraz ogólnie - mogliby mi wyliczyć za ile mogę je sprzedać. Czy ktoś w ogóle miał okazję współpracować z takim biurem? Co sądzicie? Warto?
Błażej

Re: Poznań sprzedaż nieruchomości

Post autor: Błażej »

Warto. Samemu żeby sprzedać mieszkanie za dobre pieniądze to trzeba się narobić. Sporo frustracji, praca z ludźmi nie jest najprzyjemniejsza. Ale niektórzy to lubią i mają doświadczenie. Tacy ludzie pracują w biurach nieruchomości. Moje biuro które mi pomogło się nazywa Tobis od nazwiska właścicieli https://tobism.pl/. Oni z pewnością lubią to co robią.
Źrebak

Re: Poznań sprzedaż nieruchomości

Post autor: Źrebak »

W sumie rynek nieruchomości jest bardzo duży i wiele zależy od nas samych. Muszę przyznać, że ja właśnie jestem już po sprzedaży mojego mieszkania i muszę przyznać, że wszystko udało się zrobić tak jak chciałem. Skontaktowałem się z firmą https://skupujemym.pl/ i wiedziałem już, że to oni skupią to mieszkanie.
kikiś9393

Re: Poznań sprzedaż nieruchomości

Post autor: kikiś9393 »

Skoro chcesz sprzedaż swoją nieruchomość, to może zainteresuje Cię skup nieruchomości za gotówkę ? Wydaje mi się, że to odpowiednie rozwiązanie dla osób, które na szybko chcą zająć się sprzedażą, bez czekania na kupca. W większości też każdy kupiec potrzebuje wtedy czasu, aby np. skontaktować się z bankiem i aby starać się o kredyt, a jak wiemy - takie formalności trochę trwają.
Józek

Re: Poznań sprzedaż nieruchomości

Post autor: Józek »

Faktycznie sama sprzedaż nieruchomości jest niezwykle ważna i zapewne każdy z nas chce to zrobić jak najszybciej tylko może. Właśnie w takich sytuacjach ja polecam skorzystać z usług firmy http://kupimytwojem.pl/ która kompleksowo zajmuje się skupowaniem wszelakich nieruchomości. Jestem zdania, że warto z takiej oferty skorzystać.
łucja

Re: Poznań sprzedaż nieruchomości

Post autor: łucja »

Twoją sprawą bardzo dobrze zajmie się doświadczone biuro nieruchomości online http://wirtualnyagent24.pl/ . Dzięki ich pomocy dosyć szybko sprzedałam mieszkanie, pomogli mi w negocjacji dobrej ceny dla mnie i co ważne, nie musisz obawiać się żadnych dodatkowych opłat bo jest tylko jedna stała co miesiąc
ODPOWIEDZ