Remmaglobal usługi geotechniczne

Porady dotyczące budownictwa i projektowania.
Awatar użytkownika
Orchidea
Posty: 37
Rejestracja: 22 sty 2019, 10:43

Remmaglobal usługi geotechniczne

Post autor: Orchidea »

Najlepsza firma, która świadczy usługi z zakresu geotechniki i geologii to zdecydowanie http://remmaglobal.pl/. Ma wieloletnie doświadczenie i wszystkie zlecenia wykonuje rzetelnie i solidnie.
Awatar użytkownika
Iwon35
Posty: 5
Rejestracja: 10 kwie 2019, 19:02

Re: Remmaglobal usługi geotechniczne

Post autor: Iwon35 »

Jest to dla mnie nowość. Muszę zagłębić się w ten temat.
Stres - marnowanie czasu, który można by poświęcic na drzemkę.
Awatar użytkownika
WikiDab
Posty: 40
Rejestracja: 08 lis 2019, 14:42

Re: Remmaglobal usługi geotechniczne

Post autor: WikiDab »

Jest wiele dobrych firm świadczących takie usługi. Przy wyborze warto kierować się głównie doświadczeniem oraz opiniami o danej firmie. Dobrze, jeśli nie ogranicza się ona też w usługach i wykonuje różne zlecenia. Np. Keller oprócz zabezpieczania gruntów czy wzmacniania podłoża projektuje też konstrukcje uszczelnienia wałów przeciwpowodziowych, o czym tutaj można dowiedzieć się więcej.
żem

usługi geotechniczne

Post autor: żem »

Jest pełno takich firm, wystarczy sobie wyszukać, no ale wiadomo, że każdy chce zatrudnić najlepszą z okolicy. W naszym przypadku była to firma geodezyjno-projektowa GEOXX https://www.geoxx.pl/oferta/badania-geotechniczne z Olsztyna. Ich oferta jest kompleksowa, sami wykonali odwierty, badania, dostaliśmy od nich pełną dokumentację. Pracują rzetelnie, to profesjonaliści pod każdym względem. Mają korzystne ceny, polecam.
każdye

Re: usługi geotechniczne

Post autor: każdye »

Sami chcieliśmy sprawdzić teren, zanim podejmiemy decyzję biznesową. Chodziło o dość dużą inwestycję, a w takich przypadkach nie kupuje się kota w worku. Sondowanie, badania geotechniczne na nasze zlecenie wykonała firma Baars https://www.baars.pl/oferta ze Strzałkowa. To są kompetentni ludzie, którzy profesjonalnie podeszli do zlecenia, wykonali je, dbając nawet o najmniejsze szczegóły, mają nowoczesny sprzęt, który pozytywnie wpływa na dokładność ich badać. Ceny mają atrakcyjne, polecam.
ODPOWIEDZ