Sejf na klucze w wersji mini

Porady dotyczące budownictwa i projektowania.
łukasz362

Sejf na klucze w wersji mini

Post autor: łukasz362 »

Szukam, sejfu do domu, najlepiej o dosyć małych wymiarach i na klucz. Przekonał mnie do tego artykuł ze strony https://sejfydomowe.pl/mini-sejf-na-klucze/. Czy macie jakiegoś sprawdzonego producenta?
Awatar użytkownika
Eliza111
Posty: 265
Rejestracja: 26 mar 2019, 17:11

Re: Sejf na klucze w wersji mini

Post autor: Eliza111 »

Jeśli szukacie dobrej jakości sejfu to sprawdźcie na stronę https://sejf-szafanabron.pl/pl/c/SZAFA- ... ASA-S1/334 fraza macie tutaj różnego rodzaju szafy kodowane, sejfy czy specjalne szafy na broń. Sprawdźcie i zapoznajcie się dokładnie z całą ich ofertą.
Awatar użytkownika
remiik
Posty: 73
Rejestracja: 20 wrz 2020, 21:17

Re: Sejf na klucze w wersji mini

Post autor: remiik »

O, to ja podrzucę namiar na taką firmę od sprzedaży sejfów - http://www.sejfyzabezpieczenia.pl/ Mają tam różnego typu sejfy z kluczowym zamkiem sejfowym, z zamkiem elektronicznym, nawet z czytnikiem linii papilarnych, wybór jest duży, wielkości różne a firma fachowo też wam doradzi, także warto do nich zajrzeć.
AdamŻ9I0

Re: Sejf na klucze w wersji mini

Post autor: AdamŻ9I0 »

Hm... ja mam dla was coś lepszego i będzie to namiar na firmę, która inie koniecznie robi rzeczy sejfy w wersji mini. Ja mam w swoim biurze sejf typowy duży sejf gabinetowy, który zamawiałem w tej firmie https://idealline.pl/produkty/sejfy-gabinetowe/ i moim zdaniem to jest najlepsza ochrona.
ODPOWIEDZ