Winda do domu

Porady dotyczące budownictwa i projektowania.
Awatar użytkownika
uciticur
Posty: 1
Rejestracja: 01 cze 2020, 9:31

Winda do domu

Post autor: uciticur »

Polecacie może jakąś firmę instalującą windy do domu? Ja dużo dobrego słyszałam o tej firmie https://www.windadodomu.pl/ i chciałabym porównać z innymi firmami.
Awatar użytkownika
gizwald
Posty: 206
Rejestracja: 14 maja 2020, 21:00

Re: Winda do domu

Post autor: gizwald »

Ja znam taką firmę z Wrocławia - SPEL-REM https://www.spel-rem.com.pl/oferta/dzwi ... i-towarowe Instalowali nam windę w sklepie i spisali się z tym dobrze, szybko i sprawnie im to poszło. Dodam, że cena była bardzo przyzwoita. Warto się ich dopytać.
bołtecka

Re: Winda do domu

Post autor: bołtecka »

Jeśli chodzi o konserwację i serwis wind to cenię sobie fachowość wrocławskiej firmy https://dolpoldzwig.pl/ która regularnie przyjeżdża sprawdzić instalację by zapewnić bezpieczeństwo użytkującym. Zawsze przyjeżdżają punktualnie i skrupulatnie pracują.
Łągik Patryk

Re: Winda do domu

Post autor: Łągik Patryk »

W domach czasem też są windy, nie widzę tu absolutnie żadnego problemu. Ja polecam kontakt z firmą http://el-dzwigsc.pl/, która specjalizuje się w elektromechanice dźwigowej, krótko mówiąc montują i serwisują windy, więc usługa jest jak najbardziej kompleksowa
niedźwiedz

Re: Winda do domu

Post autor: niedźwiedz »

Windy bardzo staniały, jeśli chodzi o elektronikę, jednak ceny metali ostatnio poszły do gór więc windy nadal trzymają swoją cenę. Tutaj w artykule https://rzeszowski24.pl/zastosowanie-wind-dzwigow-i-platform-w-budownictwie/napisane jest na co warto zwrócić uwagę przy doborze wind. Ja osobiście zainstalowałem windę w domu i jestem bardzo zadowolony.
ODPOWIEDZ