kredyt frankowy - jak się uwolnić?

Najlepsze konto dla firmy. Z usług którego banku korzystać?
Awatar użytkownika
zachariasz-64
Posty: 1
Rejestracja: 09 mar 2024, 10:28

kredyt frankowy - jak się uwolnić?

Post autor: zachariasz-64 »

Witam serdecznie! Powiedzcie mi, czy znacie jakichś specjalistów od kredytów frankowych Głogów? Potrzebna mi pomoc prawna i nie wiem, do kogo się zgłosić. Może ktoś z Was ma już doświadczenie w tym temacie i może podzielić się swoją wiedzą? Będę wdzięczny za każdą radę i wsparcie. Nie poddaję się łatwo, więc jestem pewien, że razem uda nam się uwolnić od mojego kredytu frankowego. ;)
Awatar użytkownika
Gabar
Posty: 176
Rejestracja: 26 cze 2019, 13:20

Re: kredyt frankowy - jak się uwolnić?

Post autor: Gabar »

Wielu kredytobiorców, którzy zaciągnęli kredyt we frankach, z perspektywy czasu żałują tej decyzji. Obecnie toczy się wiele sporów na temat umów zawartych z instytucjami finansowymi. Niektóre osoby posiadające kredyt we frankach decydują się na złożenie pozwu przeciwko bankom. Czy po unieważnieniu umowy kredytowej konieczne jest oddanie kapitału instytucji finansowej, dowiecie się z artykułu https://kancelariakredytobiorcy.pl/czy- ... rankowego/, który omawia szeroko tę kwestię.
wittek

Re: kredyt frankowy - jak się uwolnić?

Post autor: wittek »

Przewalutowanie kredytu frankowego na polskie złotówki to decyzja, która może wpłynąć na strukturę spłat Twojego zobowiązania. W 2024 roku, przewalutowanie oznacza przeliczenie pozostałego zadłużenia według aktualnego kursu franka, co może prowadzić do zmiany wysokości rat - https://krakow.dlawas.info/biznes/czy-w ... id,21987,a . Takie rozwiązanie może przynieść korzyści w postaci bardziej stabilnych i przewidywalnych rat, ale wiąże się także z ryzykiem związanym z bieżącymi kursami walut. Aby podjąć świadomą decyzję, warto szczegółowo przeanalizować wpływ przewalutowania na Twoje finanse i skonsultować się z ekspertem, który pomoże ocenić, czy przewalutowanie jest lepsze niż inne opcje, takie jak unieważnienie kredytu.
ODPOWIEDZ