Ciekawy portal ogłoszeniowy

Polecane strony w sieci.
Awatar użytkownika
kilimangaro
Posty: 54
Rejestracja: 14 kwie 2019, 20:11

Ciekawy portal ogłoszeniowy

Post autor: kilimangaro »

w sieci jest wiele portali ogłoszeniowych, jednakże ostatnio pojawił się jeden, który może w bardzo krótkim czasie sporo ugrać. Chodzi o https://oshare.pl/. Jest to serwis ogłoszeniowy nastawiony na konkretne grupy produktów i usług. Trzeba przyznać, że znajdują się tam kategorie, które na próżno szukać w innych serwisach.
Awatar użytkownika
pieknyolek
Posty: 67
Rejestracja: 10 lip 2019, 9:34

Re: Ciekawy portal ogłoszeniowy

Post autor: pieknyolek »

Serdecznie zapraszam na stronę https://studio-graficzne.com.pl/projekty-graficzne
Awatar użytkownika
nata
Posty: 98
Rejestracja: 26 maja 2019, 23:27

Re: Ciekawy portal ogłoszeniowy

Post autor: nata »

Na POKATO można dodać ogłoszenie za darmo. Jeśli chcecie coś sprzedać, to jest to naprawdę ciekawe miejsce. Wchodzi tam wiele osób w poszukiwaniu pracy, nieruchomości czy też różnych przedmiotów, więc szybko można się pozbyć zbędnych rzeczy.
Łęcka

Re: Ciekawy portal ogłoszeniowy

Post autor: Łęcka »

Darmowe ogłoszenie możesz również zamieścić tutaj https://podlaskie-ogloszenia.pl. To nowy serwis, więc ogłoszenie będzie długo widoczne, bez promowania i wyróżniania a za dodatkowe pieniądze. Wystarczy przygotować treść i dopasować filtry :)
aśka

Re: Ciekawy portal ogłoszeniowy

Post autor: aśka »

Tutaj https://lublin.geopraca.pl/oferty-pracy ... uk%C3%B3w/ jest ciekawy portal dla tych, którzy poszukują zatrudnienia lub też szukają pracownika. Miejsce jest naprawdę wyjątkowe. Portal jest prosty w obsłudze i naprawdę szybko tam można wszystko znaleźć. Rozejrzyjcie się ta na spokojnie. Właśnie takie portale są teraz dobrym rozwiązaniem.
Donka Gośic

Re: Ciekawy portal ogłoszeniowy

Post autor: Donka Gośic »

Dużo ciekawych ogłoszeń o różnej tematyce można znaleźć na stronie https://pokato.pl/. Z mężem ostatnio znaleźliśmy tam fajne ogłoszenia o pracy dla par za granicą. Jeśli szukasz pracy, bądź tanich rzeczy to ta strona z pewnością Ci w tym pomoże.
ODPOWIEDZ