Medycyna estetyczna - czy warto?

Polecane strony w sieci.
0didżej0

Medycyna estetyczna - czy warto?

Post autor: 0didżej0 »

Zdarza się tak że nie czujemy się dobrze w swoim ciele i najchętniej zmienilibyśmy w sobie parę drobiazgów. Medycyna estetyczna cały czas się rozwija i daje nowe możliwości. Takie zmiany pozwalają nam pozbyć się kompleksów i lepiej zaakceptować swoje ciało. Polecam skontaktować się z chirurgiem plastycznym w Krakowie.
Mónika

Re: Medycyna estetyczna - czy warto?

Post autor: Mónika »

0didżej0 pisze: ↑28 maja 2021, 14:07 Zdarza się tak że nie czujemy się dobrze w swoim ciele i najchętniej zmienilibyśmy w sobie parę drobiazgów. Medycyna estetyczna cały czas się rozwija i daje nowe możliwości. Takie zmiany pozwalają nam pozbyć się kompleksów i lepiej zaakceptować swoje ciało. Polecam skontaktować się z chirurgiem plastycznym w Krakowie.
Zawsze warto ;) Mi medycyna estetyczna dała piękny efekt ; Dzięki niej np super nawilżyłam skórę. A korzystala z zabiegów mezoterapii igłowej w Dzięgielewska Instytucie Oka w warszawie.
kątkowa

Re: Medycyna estetyczna - czy warto?

Post autor: kątkowa »

No jasne ze warto jesli tylko czujesz sie zle we wlasnym ciele :D ja zdecydowalam sie na plastyke opadajacych powiek i dwa razy bylam na ostrzykiwaniu botoksem w celu zmniejszenia zmarszczek u dr Żukowskiej w Łodzi i nie zaluje. Czuje sie mlodziej i bardziej kobieco :D jesli chcesz cos poprawic to nie patrz na innych tylko smialo dzialaj
Awatar użytkownika
kasiakowa06
Posty: 309
Rejestracja: 21 sie 2019, 9:06

Re: Medycyna estetyczna - czy warto?

Post autor: kasiakowa06 »

kątkowa pisze: ↑02 cze 2021, 12:22 No jasne ze warto jesli tylko czujesz sie zle we wlasnym ciele :D ja zdecydowalam sie na plastyke opadajacych powiek i dwa razy bylam na ostrzykiwaniu botoksem w celu zmniejszenia zmarszczek u dr Żukowskiej w Łodzi i nie zaluje. Czuje sie mlodziej i bardziej kobieco :D jesli chcesz cos poprawic to nie patrz na innych tylko smialo dzialaj

Zdecydowanie medycyna estetyczna to cos na dziś. Sama korzystam i polecam: https://holisticclinic.pl/oferta/peelingi-medyczne/

Obrazek
ODPOWIEDZ