Portale dla rolników

Polecane strony w sieci.
Awatar użytkownika
sławomir_74
Posty: 1
Rejestracja: 25 paź 2020, 9:04

Portale dla rolników

Post autor: sławomir_74 »

Witam. Zaglądacie może na jakieś portale dla rolników? Macie swoje ulubione strony, które odwiedzacie najczęściej? Ja przyznam się wam, że bardzo lubię czytać przeróżne artykuły o roślinach, ich uprawie i tym podobnych rzeczach. Szczególnie że w moim przypadku to nie tylko pasja, ale i sposób na życie. Dajcie znać, czy też się tym interesujecie.

https://pozycjonowanie-w-lodz.pl/co-sklada-sie-na-wizerunek-firmy-w-internecie-i-poza-nim/
Annał158

Re: Portale dla rolników

Post autor: Annał158 »

A czy na tych portalach jest mowa o tak ważnej dziedzinie rolnictwa jaką jest rolnictwo biodynamiczne ? Dostrzegam że temat jest celowo wyciszany przez ogromne koncerny chemiczne. Które to boją się konkurencji. Przecież najłatwiej tworzyć jedną linie medialną ze rolnictwo to albo chemia albo drożyzna ekologiczna. Gdzie w tym miejsce na jakość produkowanej żywności?
Słaawek

Re: Portale dla rolników

Post autor: Słaawek »

Przydatna wiedza. Dzięki za podzielenie się. Jestem początkującym rolnikiem, więc ciągle jeszcze się dokształcam. Chciałem znaleźć informację czy saletra amonowa http://nitrogenpolska.pl/saletra_amonowa-33-z.html będzie dobrym nawozem na moje uprawy. Wolę więcej zainwestować, ale później mam pewność obfitych zbiorów w czasie żniw.
ODPOWIEDZ