Prokapitalizm.pl opinie

Polecane strony w sieci.
Awatar użytkownika
Sara68
Posty: 13
Rejestracja: 05 wrz 2019, 13:08

Prokapitalizm.pl opinie

Post autor: Sara68 »

Czy znacie portal publicystyczny prokapitalizm.pl? Redaktorzy portalu przedstawiają opinie, fakty, recenzje ważnych książek o kapitalizmie. Polecam Wam ten portal, to ciekawa alternatywa dla istniejących w Polsce mediów ;-) Napiszcie, czy i Wam się podoba.
Awatar użytkownika
sandra511
Posty: 1
Rejestracja: 12 wrz 2019, 18:47

Re: Prokapitalizm.pl opinie

Post autor: sandra511 »

Bardzo lubię czytać opinie o książkach na prokapitalizm.pl. Teksty tam są interesujące i widać, że piszą je znawcy tematu. Polecam wszystkim, którzy interesują się taką tematyką.
Awatar użytkownika
maja313
Posty: 1
Rejestracja: 12 wrz 2019, 18:52

Re: Prokapitalizm.pl opinie

Post autor: maja313 »

Jestem ciekawa innych opinii na temat prokapitalizm.pl, ale ja bardzo lubię ich teksty. Uważam, że są napisane jasno i ciekawie. Wielu moich znajomych uważa tak samo, jak ja.
Awatar użytkownika
liza489
Posty: 1
Rejestracja: 18 wrz 2019, 19:59

Re: Prokapitalizm.pl opinie

Post autor: liza489 »

Uważam, że treści na prokapitalizm.pl są bardzo ciekawe. Lubię w wolnej chwili poczytać ich artykuły. Moja opinia o nich jest pozytywna.
Awatar użytkownika
nora905
Posty: 1
Rejestracja: 18 wrz 2019, 20:02

Re: Prokapitalizm.pl opinie

Post autor: nora905 »

Często czytam artykuły na prokapitalizm.pl. Lubię tego typu treści, dlatego polecam tę stronę. W mojej opinii, są tam ciekawe i inteligentne treści.
Awatar użytkownika
dorota610
Posty: 1
Rejestracja: 10 paź 2019, 18:41

Re: Prokapitalizm.pl opinie

Post autor: dorota610 »

Zgadzam się z poprzednimi opiniami, że na prokapitalizm.pl można znaleźć treści oryginalne. Nie znajdziemy podobnych w innych mediach. Ja chętnie ich czytam.
Awatar użytkownika
aneta123
Posty: 1
Rejestracja: 10 paź 2019, 18:45

Re: Prokapitalizm.pl opinie

Post autor: aneta123 »

Chętnie wracam na stronę prokapitalizm.pl, bo ich teksty są bardzo ciekawe. Można zobaczyć inny punkt widzenia, który nie jest popularny na innych portalach. To jest moja opinia, ale myślę, że warto tu zajrzeć.
Awatar użytkownika
wera598
Posty: 1
Rejestracja: 10 paź 2019, 18:49

Re: Prokapitalizm.pl opinie

Post autor: wera598 »

Stronę prokapitalizm.pl polecił mi kolega, który miał pozytywną opinię o nich. Postanowiłam przeczytać kilka tekstów i się wciągnęłam. Bardzo lubię tam wracać.
Awatar użytkownika
judyta729
Posty: 1
Rejestracja: 10 paź 2019, 18:53

Re: Prokapitalizm.pl opinie

Post autor: judyta729 »

Odkąd znalazłam stronę prokapitalizm.pl, stała się moją ulubioną. Lubię poczytać tam niezależne od mediów treści. Teksty są konkretne i inteligentnie napisane. To jest moja opinia, ale polecam sprawdzić.
ODPOWIEDZ