Rozwód a ślub kościelny

Polecane strony w sieci.
Awatar użytkownika
Lukrecjaa
Posty: 84
Rejestracja: 30 sty 2020, 19:08

Rozwód a ślub kościelny

Post autor: Lukrecjaa »

Czy ktoś z was myślał o rozwodzie ślubu koscielnego? ja chciałabym taki rozwód uzyskać i nie wiem czy nie zgłosić się do kancelarii jaką jest http://adwokatkoscielny.pl słyszałam że są duże szanse na uzyskanie rozwodu. Ktoś może korzystał?
Awatar użytkownika
cold
Posty: 48
Rejestracja: 07 sty 2020, 16:49

Re: Rozwód a ślub kościelny

Post autor: cold »

Myślę, że w takich sprawach najlepiej radzić się doświadczonego prawnika. Ciekawą ofertę znalazłam tu: https://poznanrozwod.pl/. Sam czas rozpadu związku i rozwód to duży stres, dlatego moim zdaniem lepiej działać z dobrym prawnikiem. Szczególnie jest to ważne gdy zależy nam na rozwodzie z winy partnera. Ma to później znaczenie jeżeli będziemy ubiegać się o alimenty. Moim zdaniem warto zapoznać się z ofertą.
Awatar użytkownika
Kythertan
Posty: 20
Rejestracja: 13 sty 2020, 15:09

Re: Rozwód a ślub kościelny

Post autor: Kythertan »

Jeśli chodzi o tematykę religijną to w internecie jest sporo stron i portali na ten temat. Od siebie mogę wam polecić abyście zajrzeli tutaj http://www.parafiachelmce.pl/stowarzysz ... e-zajmuje/ . Na stronie jest sporo ciekawych artykułów, które moim zdaniem jak najbardziej powinny was zainteresować
Awatar użytkownika
cold
Posty: 48
Rejestracja: 07 sty 2020, 16:49

Re: Rozwód a ślub kościelny

Post autor: cold »

Myślę, że takich porad najlepiej udzieli nam prawnik. Ciekawą ofertę znalazłam tu: https://poznanrozwod.pl/. Kancelaria znajduje się w Poznaniu i zatrudnia najlepszych specjalistów w dziedzinie prawa. Myślę, że mając u boku dobrego adwokata sprawa będzie załatwiona szybciej i sprawniej. Poza tym możemy dowiedzieć się jakie mamy prawa i co zrobić by uzyskać właściwy podział majątku czy alimenty.
Awatar użytkownika
terenia
Posty: 25
Rejestracja: 21 lut 2020, 19:19

Re: Rozwód a ślub kościelny

Post autor: terenia »

Mam namiar na świetnego prawnika z Trójmiasta https://cejrowski.pl/ - specjalizuje się w sprawach także rozwodowych i dotyczących opieki nad dziećmi, alimentami czy podziałem majątku. To trudne sprawy, warto mieć wsparcie kogoś, kto ma sukcesy i doświadczenie
Awatar użytkownika
iglak
Posty: 42
Rejestracja: 05 paź 2019, 16:27

Re: Rozwód a ślub kościelny

Post autor: iglak »

rozumiem, że też jesteś chwile przed rozwodem. Ja w tak trudnych chwilach miałam pomoc w Kancelarii Sobczak Maciejewska. Taka pomoc i doradztwo w zakresie prawa czy alimentów jest kompletnie bezcenna. Wiele osób myśli, że poradzi sobie z sytuacją, ale wcale tak nie jest.. lepiej zasięgnąć opinii specjalisty.
Awatar użytkownika
kasiakowa06
Posty: 309
Rejestracja: 21 sie 2019, 9:06

Re: Rozwód a ślub kościelny

Post autor: kasiakowa06 »

Lukrecjaa pisze: ↑19 mar 2020, 19:27 Czy ktoś z was myślał o rozwodzie ślubu koscielnego? ja chciałabym taki rozwód uzyskać i nie wiem czy nie zgłosić się do kancelarii jaką jest adwokatkoscielny.pl słyszałam że są duże szanse na uzyskanie rozwodu. Ktoś może korzystał?
Sporo o rozwodach kościelnych można poczytać na portalu https://www.swiatprawa.pl/jak-wybrac-pr ... ozwodowej/ - prowadzi go prawnik, polecam.
Obrazek
MagdalenkaKrk

Re: Rozwód a ślub kościelny

Post autor: MagdalenkaKrk »

Lukrecjo, sporo dobrego słyszałam na temat kancelarii prawa kanonicznego adwokat Magdaleny Wojdała: https://kancelariawojdala.pl/. Osobiście nie korzystałam, jestem w szczęśliwym małżeństwie i mam nadzieję, że tak pozostanie, ale z usług tej pani adwokat korzystała moja siostra. Przeprowadziła z nią solidną konsultację, a następnie przygotowała skargę powodową. Cały czas była z nią w kontakcie i na bieżąco reagowała na pisma z sądu kościelnego. Finalnie po nieco ponad roku udało się zakończyć sprawę po myśli mojej siostry. Dlatego jak coś to możesz spróbować skontaktować się z tą panią. Być może i Tobie będzie mogła pomóc.
Marylka

Re: Rozwód a ślub kościelny

Post autor: Marylka »

Z tego co się orientuje to nie ma czegoś takiego jak rozwód kościelny, tylko jest unieważnienie małżeństwa. Z unieważnieniem małżeństwa jest trochę papierologii i dłuższy czas oczekiwania, ale jak ma się dobre argumenty, można takie unieważnienie uzyskać. Osobiście rozwodziłam się i na początek skorzystałam z porad prawnych na https://www.rozwodowy.pl/, wiem że mają tam też prawnika od "rozwodów kościelnych" po KUL, także możesz napisać i zapytać
ODPOWIEDZ