Top 10 najdroższych psów na świecie

Polecane strony w sieci.
Błażej

Top 10 najdroższych psów na świecie

Post autor: Błażej »

Psy są uważane za zwierzęta domowe, które od dawna są w ludzkich sercach. Na planecie jest wiele ras psów. Niektóre gatunki są myśliwymi, inne są małe i urocze, a cena każdej rasy waha się od setek do kilkudziesięciu tysięcy, ale niektórzy nie wiedzą, że niektóre rasy psów nie są powszechne. Ponieważ niektóre odmiany kosztują miliony. Jeśli zastanawiasz się, ile to kosztuje? Śledź nas w naszym artykule. Ponieważ zebraliśmy 10 najdroższych psów na świecie, które sprawią, że poczujesz się nieswojo, gdy znasz cenę tych psów. Jeśli chcesz poznać cenę każdego z nich, przyjrzyjmy się. sibermaster
Bella
Posty: 440
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:26

Re: Top 10 najdroższych psów na świecie

Post autor: Bella »

A czy orientujecie się może, ile może kosztować rasowy pekińczyk krótkowłosy? Czy ktoś z Was ma takiego właśnie czworonoga? Ja ostatnio widziałam różne oferty sprzedaży takich piesków w serwisie ogłoszeniowym Pokato.pl. Ceny są bardzo różne. Jaka Waszym zdaniem powinna być cena?
gumka

Re: Top 10 najdroższych psów na świecie

Post autor: gumka »

Moim zdaniem opieka nad psem nie jest tak prosta, jak mogłoby się wydawać. Według mnie ważne jest, aby upewnić się, że potrzeby zdrowotne zwierzęcia są spełnione. Pomyśl o żywieniu, opiece dentystycznej i szczepieniach, których potrzebuje Twój szczeniak. Mówiąc o tym, ważne jest również zapewnienie psu dobrego środowiska, aby mógł rosnąć zdrowy i szczęśliwy. Oczywiście ważne jest również, aby dać swojemu futrzanemu przyjacielowi dużo miłości i uwagi.
ODPOWIEDZ