Angielski dla młodzieży

Wszystko o twoim hobby i rozrywkach czasu wolnego. Koncerty, sport, podróże.
Bella
Posty: 440
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:26

Angielski dla młodzieży

Post autor: Bella »

Każdy wie, że znajomość języków to w dzisiejszych czasach podstawa. Dlatego też uważam, że warto zacząć się ich uczyć jak najwcześniej. Jak widać na stronie https://www.profi-lingua.pl/kursy-jezyk ... -mlodziezy, szkoła językowa ProfiLingua oferuje między innymi profesjonalne kursy języka angielskiego dla młodzieży. Polecam :)
Awatar użytkownika
MalaMonka
Posty: 52
Rejestracja: 26 mar 2019, 8:40

Re: Angielski dla młodzieży

Post autor: MalaMonka »

Dla mnie też to było bardzo ważne, dlatego też już od najmłodszych lat puszczaliśmy córce bajki w języku angielskim. Tak można już oswajać dziecko z językiem:D Fajną opcje ma szkoła podstawowa Te Vizja, jeżeli jesteście z Warszawy to zapoznajcie się z ich ofertą. Ja postawiłam na szkołę podstawową na Ochocie i zarówno ja jak i moja córka jesteśmy bardzo zadowolone;)
Awatar użytkownika
Lukrecjaa
Posty: 84
Rejestracja: 30 sty 2020, 19:08

Re: Angielski dla młodzieży

Post autor: Lukrecjaa »

Jak chcesz zapisac dziecko na język angielski dodatkowo to polecam Ci stronę jaką jest https://lincoln.edu.pl/ znajdziesz tutaj naprawdę ciekawą ofertę nauczania języków obcych. Sama chce udac sie do tej szkoły ponieważ planuję wyjazd za granicę.
Awatar użytkownika
Laura04
Posty: 71
Rejestracja: 17 maja 2020, 20:57

Re: Angielski dla młodzieży

Post autor: Laura04 »

Moje dzieciaki mają świetne lekcje języka angielskiego w swojej szkole podstawowej, ale chodzą do szkoły prywatnej - https://www.szkolapromyk.szczecin.pl/ :) Szkoła oferuje świetny poziom nauczania zarówno normalnych przedmiotów, jak i języków obcych, więc jestem bardzo zadowolona z tego wyboru!
Awatar użytkownika
marianna
Posty: 62
Rejestracja: 19 maja 2020, 13:59

Re: Angielski dla młodzieży

Post autor: marianna »

Języka najlepiej nauczyć się na wyjazdach, żaden kurs nie da tego co pobyt za granicą. Dlatego warto pomyśleć o wymianie uczniowskiej. Specjalizuje się w tym Stowarzyszenie „INTO Poland” https://into-exchange.com.pl/ Nasza córka skorzystała z programu i bardzo dużo to jej dało, teraz mówi po angielsku o niebo lepiej niż po kursach i szkole.
Awatar użytkownika
appolo23
Posty: 151
Rejestracja: 14 mar 2019, 20:52

Re: Angielski dla młodzieży

Post autor: appolo23 »

Sporo nauki języka angielskiego jest wprowadzanych w niektórych szkołach, jedna z nich Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Wiktorii Wiedeńskiej na Wilanowie szczególnie stawia na naukę języka. Uczniowie nie tylko uczą się tam języka ale przede wszystkim używają go na co dzień, oprócz tego to również bardzo dobra szkoła podstawowa, do której zdecydowanie warto posłać dziecko.
Awatar użytkownika
Kateerina
Posty: 108
Rejestracja: 18 maja 2020, 19:36
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Angielski dla młodzieży

Post autor: Kateerina »

Szukajcie na szkolaprywatna.boleslawiec.pl. Szkoła prywatna, a oferta zajęć z języka wydaje się w porządku.
Kraków litfashion.pl
Awatar użytkownika
nartin
Posty: 279
Rejestracja: 01 cze 2020, 11:02

Re: Angielski dla młodzieży

Post autor: nartin »

Jeżeli prowadzicie własne szkoły angielskiego to polecam wam nawiązać współpracę z firmą https://wamax-druk.pl/ Oni zajmują się wykonywaniem dyplomów oraz innych tego typu rzeczy dla instytucji oświatowych. Mają całkiem niezłe ceny, więc warto się do nich zgłosić.
Awatar użytkownika
mikksenia
Posty: 459
Rejestracja: 29 mar 2019, 14:48

Re: Angielski dla młodzieży

Post autor: mikksenia »

Chcesz, aby Twoje dziecko znało język angielski na naprawdę wysokim poziomie? Jeśli tak to koniecznie znajdź osobę, która naucza z pasją i pomysłem. Edukacja młodzieży i dzieci to bardzo trudna dziedzina, więc znalezienie specjalisty w tym wymiarze jest niezwykle ważne. Polecam zatem https://angielski-konwersacje.pl/ czyli osobę z podejściem i wiedzą, która na pewno pozwoli na szerokie zdobywanie wiedzy.
Awatar użytkownika
kasia30
Posty: 49
Rejestracja: 08 paź 2019, 5:53

Re: Angielski dla młodzieży

Post autor: kasia30 »

Moje dziecko w tym roku zdawało egzamin ósmoklasisty , do przypomnienia wiadomości kupiłam mu z języka angielskiego repetytorium .Znalazłam go w tej księgarni tutaj https://www.taniaksiazka.pl/wydawnictwo/nowa-era .Dzięki niemu można łatwo nauczyć się gramatyki, rozumienia tekstu i szybkiego myślenia.
Awatar użytkownika
morgan
Posty: 209
Rejestracja: 16 cze 2020, 9:37

Re: Angielski dla młodzieży

Post autor: morgan »

Przede wszystkim musicie rozejrzeć się za porządna szkołą językową, w której wszystkiego was nauczą. Ja od siebie mogę wam polecić https://bradburyschool.com/ Tam znacznie podniosłem swój poziom językowy. Szkoła ta znajduje się w Konstancinie-Jeziorna pod Warszawą.
Awatar użytkownika
majka
Posty: 45
Rejestracja: 14 cze 2020, 21:26

Re: Angielski dla młodzieży

Post autor: majka »

Według mnie warto rozważyć opcję nauki z native speakerem. Na https://egarwolin.pl/artykul/dlaczego-w ... wac/929955 znajdziesz artykuł na ten temat. Sama mam zamiar zapisać się na kurs online z native speakerem. Próbowałam już nauki w grupie i na własna rękę. Niestety efekty były marne. Teraz czas na kolejną próbę.
Awatar użytkownika
mikksenia
Posty: 459
Rejestracja: 29 mar 2019, 14:48

Re: Angielski dla młodzieży

Post autor: mikksenia »

Chcesz aby Twoje dziecko rozwinęło swoje umiejętności językowe i mógł np. startować do różnych certyfikatów? Jeśli tak jest to koniecznie zajrzyj na stronę https://angielski-konwersacje.pl/ i pozwól swojemu dziecku na rozwój według swoich możliwości. To bez wątpienia opcja najbardziej zróżnicowana pod względem opcji, więc możesz liczyć na konkretne rozwiązania.
Awatar użytkownika
melanina
Posty: 500
Rejestracja: 18 lip 2019, 19:09

Re: Angielski dla młodzieży

Post autor: melanina »

Ostatnio ukazał się interesujący artykuł o tym
http://szkoleniappk.pl/
Kamillla

Re: Angielski dla młodzieży

Post autor: Kamillla »

Również uważam, że warto zacząć naukę w jak najmłodszym wieku. Jest wiele firm, które oferują ciekawe sposoby na przyswojenie języka, bez konieczności nudnego siedzenia nad książkami. Doskonałym pomysłem jest wyjazd na wakacje, połączony z intensywnym kursem. Więcej o korzyściach takiego rozwiązania przeczytacie na https://angloville.pl/artykuly/jezykowe ... i-podrozy/. Moim zdaniem warto rozważyć taką podróż.
Awatar użytkownika
Wikika
Posty: 108
Rejestracja: 07 paź 2019, 21:21

Re: Angielski dla młodzieży

Post autor: Wikika »

Wygodnie, elastycznie, kiedy tylko chcecie - nauka języka online przekonała mnie do siebie i sporo osób też na to się decyduje. Może i wy spróbujecie? Tu w firmie https://jntutorpro.pl można liczyć na tego typu szkolenia, fajne jest to że pierwsza lekcja jest darmowa, tak na próbę.
Awatar użytkownika
kasiakowa06
Posty: 309
Rejestracja: 21 sie 2019, 9:06

Re: Angielski dla młodzieży

Post autor: kasiakowa06 »

Bella pisze: ↑29 lut 2020, 20:29 Każdy wie, że znajomość języków to w dzisiejszych czasach podstawa. Dlatego też uważam, że warto zacząć się ich uczyć jak najwcześniej. Jak widać na stronie profi-lingua.pl/kursy-jezykowe/angielski/dla-mlodziezy, szkoła językowa ProfiLingua oferuje między innymi profesjonalne kursy języka angielskiego dla młodzieży. Polecam :)
Angielski to jak drugi język mojego syna. Uczył się w MAK-EDU https://mak.edu.pl/

Obrazek
Boguś

Re: Angielski dla młodzieży

Post autor: Boguś »

Jak najbardziej język angielski jest bardzo ważny i miło by było gdyby dzeici czy młodzież chętnie sie uczyła tego języka. Bardzo dobrze jest umieć rozmawiać bez żadnych problemów. Jeśli to się ogarnie to moim zdaniem już będzie dobrze. Dlatego polecam kurs online polegający na rozmowie https://speakingo.com/kurs-jezyka-angielskiego-online/
Grześ

Re: Angielski dla młodzieży

Post autor: Grześ »

Oczywiście, że jest ważny- niezależnie od wieku warto go szkolić. Na pewno warto zajrzeć na https://lingteam.pl/kursy-jezyka-angielskiego-2 gdzie możecie poznać bardzo bogatą ofertę edukacyjną. Firma zapewnia aż 6 różnych kursów, które organizowane są zarówno online jak i tradycyjnie. Jeśli ktoś zdecyduje się na lekcje tradycyjne może liczyć na maksymalnie 6 osób w grupie lub umówić się na indywidualne nauczanie. Szkoła zapewnia wysoki poziom i materiały edukacyjne.
majkaa

Re: Angielski dla młodzieży

Post autor: majkaa »

Ja też się z tym zgadzam. Angielski jest bardzo ważny i każdy powinien go znać. Jeśli ktoś nie ma czasu na naukę np. z powodu pracy to tutaj https://redtips.pl/zycie/jezyk-angielsk ... anych.html znajdzie bardzo ciekawe rozwiązanie. Sama mam zamiar z niego skorzystać.
oliś00333

Re: Angielski dla młodzieży

Post autor: oliś00333 »

Język angielski to świetna opcja dla wielu osób i trzeba odpowiednio podejść do takiego tematu. Szczególnie dzieciaki powinny o taką naukę dbać, więc zerknijcie sobie na stronę https://www.wrocek.pl/dziecko-a-kurs-je ... ielskiego/ . Tam macie wiele interesujących informacji dla Was i Waszych pociech.
ważka5050

Re: Angielski dla młodzieży

Post autor: ważka5050 »

Język angielski to na tyle uniwersalny w dzisiejszych czasach język, że warto się go uczyć od najmłodszych lat. Moje dzieci bardzo szybko go przyswajają, bo cały czas się nim otaczają - w grach, filmach, serialach. Dzięki temu nauka dobrze im się kojarzy i same zdają sobie sprawę, że znajomość angielskiego im się przyda. Same chciały, żebym zapisała je na zajęcia dodatkowe - teraz chodzą do Language Pro-Expert pod Bielsko-Białą i są bardzo zadowolone. Chwalą atmosferę, zaangażowanie nauczycieli, materiały, które dostają. Mają tryb nauki dostosowany do swoich umiejętności i wieku: http://www.szkolajezykowaczechowice.pl/ ... dla-dzieci dzięki czemu zajęcia są naprawdę efektywne. Polecam się zainteresować, bo warto ich znać!
Bała

Re: Angielski dla młodzieży

Post autor: Bała »

Język angielki jest bardzo ważnym językiem, dlatego warto się jego uczyć. Język angielski można się uczyć w szkółce oraz online. Co lepsze ? Sami przeczytajcie https://lubiehrubie.pl/wiadomosci/angie ... rozwiazan/ Są tutaj napisane wszystkie zalety nauki stacjonarnej oraz online.
Awatar użytkownika
Ontymas
Posty: 101
Rejestracja: 07 paź 2019, 20:55

Re: Angielski dla młodzieży

Post autor: Ontymas »

Często jest tak, że to co w szkole uczą to jest to za mało. Wiadomo, że języki są ważne i warto by było jednak troszkę więcej się ich uczyć. Można też zrobić tak jak ja i zapisać swoje dziecko do Te Vizji Ochota. 8 godzin lekcyjnych tygodniowo angielskiego i jeszcze dodatkowy język. Super sprawa
Awatar użytkownika
emki920
Posty: 372
Rejestracja: 15 mar 2019, 11:07

Re: Angielski dla młodzieży

Post autor: emki920 »

Nie od dziś wiadomo, że warto jest uczyć się języków obcych od najmłodszych lat. Dobrze jest zapisać się na dodatkowe zajęcia, w których mają zupełnie inne podejście do uczniów. Ze strony: http://www.torun.com.pl/index.php?akcja ... news=77513 dowiesz się więcej na ten temat.
Bartośka

Re: Angielski dla młodzieży

Post autor: Bartośka »

Młodzież dzieci, starsi czy nawet młodsi jeśli chcecie się uczyć języka angielskiego to polecam kurs online https://speakingo.com/kurs-jezyka-angielskiego-online/ . Tam nauczycie się rozmawiać w języku angielskim pełnymi zdaniami. Wiadomo gramatyka jest ważna ale bardziej w piśmie. Natomiast sztuką jest się dogadać . A rozmowa czy w urządzeniach czy nawet na jakiejś imprezie czy w pracy jest bardzo ważna. Ja razem z synem zapisałam się na te kursy i naprawdę widać postępy.
Miśka6

Re: Angielski dla młodzieży

Post autor: Miśka6 »

Dobra szkoła, tego polecam poszukać;) Obecnie jest na pewno duży większy wybór niż kiedyś i rodzice mogą przebierać w ofertach dla swoich dzieci. Ja dlatego też wybrałam prywatną szkołe, wspomnianą tu już Te Vizje. Jeżeli chodzi właśnie o kwestie nauki języków to mam wrażenie, że lepszej nie udałoby mi się znaleźć. Zajęć jest nie tylko bardzo dużo, ale są też fajnie prowadzone, widać że nauczyciele nie są z przypadku i mają super podejście do dzieci.
Lili52

Re: Angielski dla młodzieży

Post autor: Lili52 »

U mnie sprawa nie jest taka prosta, bo niestety nauka języków w ogóle mi nie wchodzi. Co zrobić, żeby w końcu załapać język, gramatykę, słówka? Macie jakieś porady?
Natuli2

Re: Angielski dla młodzieży

Post autor: Natuli2 »

Moim zdaniem za mało się o tym mówi, a teraz są dostępne kursy online z angielskiego. Na ig: https://www.instagram.com/szybkanaukapro/ są informacje o kursie angielskiego od Szybkiej Nauki Pro. Warto wziąć ich pod uwagę, tym bardziej że pierwsze 4 lekcje są tutaj za darmo, więc będziesz mógł sprawdzić czy forma nauki Ci odpowiada.
ewkaa

Re: Angielski dla młodzieży

Post autor: ewkaa »

Jeśli chodzi o doskonalenie umiejętności języka angielskiego, polecam rozważyć skorzystanie z zasobów dostępnych na stronie https://englishbestway.pl/ Ta platforma oferuje intensywny kurs angielskiego online, charakteryzujący się wysoką jakością nauczania. Dzięki nim możesz solidnie zbudować swoje podstawy w nauce angielskiego.
Awatar użytkownika
hellomyfriend
Posty: 252
Rejestracja: 17 wrz 2019, 14:59

Re: Angielski dla młodzieży

Post autor: hellomyfriend »

Szczerze mówiąc, ostatnio zastanawiałam się, gdzie znaleźć praktyczne i przydatne filmiki dotyczące nauki języka angielskiego. Koleżanka poleciła mi, że tutaj, https://youtu.be/qKVOya9sGgI?si=0nD_TX2nFEnNKJ--, można znaleźć bardzo interesujące materiały edukacyjne. Polecam się z nimi zapoznać, na pewno nie będziecie żałować.
mkalina478

Re: Angielski dla młodzieży

Post autor: mkalina478 »

Macie do polecenia jakieś zajęcia dla dzieci Kalisz? Zależy mi, aby były związane właśnie z językiem angielskim, ale skierowane dla młodszych dzieci. Więc taka nauka przez zabawę.
ODPOWIEDZ