iki-studio.pl opinie

Wszystko o twoim hobby i rozrywkach czasu wolnego. Koncerty, sport, podróże.
Awatar użytkownika
Dalia_81
Posty: 37
Rejestracja: 10 maja 2019, 1:26

iki-studio.pl opinie

Post autor: Dalia_81 »

Cześć forumowicze! Ktoś z Was kiedyś słyszał, albo korzystał z usług firmy https://iki-studio.pl/? Macie jakieś opinie na jej temat? Chciałbym wynająć osoby, które mogłyby zorganizować imprezę firmową i potrzebuję kogoś zaufanego. Dajcie znać czy warto skorzystać z usług Iki!
Awatar użytkownika
Dominik83
Posty: 37
Rejestracja: 17 maja 2019, 5:50

Re: iki-studio.pl opinie

Post autor: Dominik83 »

Według mnie warto. W Iki studio pracują doświadczeni animatorzy, którzy mają naprawdę wiele pomysłów na różne ciekawe imprezy tematyczne. Korzystałem z ich usług już kilkukrotnie i nigdy się nie zawiodłem. Impreza zawsze była zorganizowana na najwyższym poziomie a wszystko było dopięte na ostatni guzik.
Awatar użytkownika
Ciechosław1961
Posty: 29
Rejestracja: 12 lip 2019, 16:22

Re: iki-studio.pl opinie

Post autor: Ciechosław1961 »

Ooo z Iki studio można liczyć na zabawową atmosferę :D. Polecam, imprezy z nimi to super sprawa! Organizowali kiedyś zabawę urodzinową dla mojej córki i dzieciaki świetnie się bawiły. Zresztą dorośli też :). Polecam - animatorzy to profesjonaliści, wiedzą jak zorganizować ludziom czas.
Awatar użytkownika
Fera
Posty: 9
Rejestracja: 07 mar 2019, 7:19

Re: iki-studio.pl opinie

Post autor: Fera »

Mam bardzo pozytywną opinię na temat iki studio. Ludzie z tej firmy potrafią zorganizować ciekawą i interesującą rozrywkę, która sprawia radość każdemu uczestnikowi. Przynajmniej ja miałam takie wrażenie na evencie firmowym, który robili w mojej firmie. Dobrze się bawiłam :)

tusze hp 704
Awatar użytkownika
wiki22
Posty: 157
Rejestracja: 20 mar 2019, 12:02

Re: iki-studio.pl opinie

Post autor: wiki22 »

U nas firma https://iki-studio.pl/ organizowała imprezę pracowniczą. Zrobili imprezę tematyczną. Początkowo podchodziłam z rezerwą, ale okazało się, że wszystko wyszło rewelacyjnie. Pomysłowi, kreatywni, z pasją. Polecam.
Awatar użytkownika
Karina
Posty: 48
Rejestracja: 25 mar 2019, 12:11

Re: iki-studio.pl opinie

Post autor: Karina »

Jeśli waszą imprezę organizowało Iki Studio to już zazdroszczę wam świetnej zabawy. Ci ludzie są po prostu niesamowici w tym co robią. Zadbali o każdy szczegół. Mnóstwo emocji i świetna rozrywka. Wszystko perfekcyjnie, polecam.
Awatar użytkownika
Majka83
Posty: 51
Rejestracja: 25 mar 2019, 12:35

Re: iki-studio.pl opinie

Post autor: Majka83 »

Organizacja udanej imprezy, szczególnie większej niż rodzinny obiad to już wyzwanie dla profesjonalistów. Takimi są dla mnie ludzie z https://iki-studio.pl/. Pomogli mi zorganizować wiele rodzinnych spotkań - rocznice, święta itp. Zawsze perfekcyjnie. Polecam.
ODPOWIEDZ