Nauka języków obcych

Wszystko o twoim hobby i rozrywkach czasu wolnego. Koncerty, sport, podróże.
Bella
Posty: 440
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:26

Nauka języków obcych

Post autor: Bella »

Witajcie,
czy ktoś tutaj podobnie tak, jak ja, ma bzika na punkcie nauki języków obcych? Ja znam już angielski, niemiecki, francuski, a ostatnio nawet zapisałam się na kurs języka szwedzkiego w szkole językowej Profi Lingua. Na stronie https://www.profi-lingua.pl/kursy-jezykowe/szwedzki również możecie zapoznać się z ofertą tych kursów ;) Polecam :)
Awatar użytkownika
Amela22
Posty: 5
Rejestracja: 05 lis 2019, 22:06

Re: Nauka języków obcych

Post autor: Amela22 »

Wow! Szacun! Ja jedyne co to mogę się pochwalić całkiem dobrą znajomością angielskiego- i to tylko dzięki nauce w tutlo :) Jakiś czas temu już zapisałam się na kurs online i jestem zadowolona. Mają fajne podejście do ucznia a lekcje są ciekawie prowadzone. I mam nadzieję, że po zakończeniu nauki będę na jeszcze bardziej zaawansowanym poziomie;D
Awatar użytkownika
Elonor
Posty: 94
Rejestracja: 19 sty 2019, 14:10

Re: Nauka języków obcych

Post autor: Elonor »

Bzika na tym punkcie nie mam, ale wiem, że znajomość, szczególnie angielskiego jest bardzo przydatna. Zawsze miałam opory przed nauką, ponieważ bałam się wyrażać w obcym języku. Koleżanka namówiła mnie na Angielską Wioskę https://angloville.pl/ , w której nauczyciele mają świetne podejście do uczniów. Wystarczy kilka dni, aby bez pomocy ojczystej mowy przyswoić sobie łatwo słownictwo angielskie.
Awatar użytkownika
rakham
Posty: 228
Rejestracja: 15 sie 2019, 15:29

Re: Nauka języków obcych

Post autor: rakham »

My teraz ze znajomym korzystamy z wolnego czasu przez tego całego koronawirusa i nagrywamy lekcje języka angielskiego. Złożyliśmy się na pół na licencję programu https://www.vebo.pl/camtasia dla tych, którzy nie wiedzą Camtasia pozwala na rejestracje ekranu w profesjonalny sposób z podziałem na odrębne video, głos, efekty specjalne, a także komentarz więc opłacało się. Nie robimy tego dla zarobku, ale kto wie... jak się dobrze przyjmie to może kolejne lekcje zrobimy płatne :)
ODPOWIEDZ