Ochrona fizyczna

Wszystko o twoim hobby i rozrywkach czasu wolnego. Koncerty, sport, podróże.
Awatar użytkownika
miłosława74
Posty: 1
Rejestracja: 04 sie 2021, 2:32

Ochrona fizyczna

Post autor: miłosława74 »

Ochrona fizyczna - kogo możecie polecić w tym temacie? Jakaś agencja lub konkretny człowiek? Zależy mi bardzo na skuteczności i fachowości takich ludzi. Znacie kogoś godnego polecenia?
Awatar użytkownika
kasiakowa06
Posty: 309
Rejestracja: 21 sie 2019, 9:06

Re: Ochrona fizyczna

Post autor: kasiakowa06 »

miłosława74 pisze: ↑15 sie 2021, 13:27 saippsecurity.pl/2-zakres_dzialan.html Ochrona fizyczna - kogo możecie polecić w tym temacie? Jakaś agencja lub konkretny człowiek? Zależy mi bardzo na skuteczności i fachowości takich ludzi. Znacie kogoś godnego polecenia?
Jeśli chodzi ochronę fizyczną to bardzo Ci polecam usługi agencji Kontra24: https://kontra24.pl/ochrona-vip-osob/
Obrazek
Awatar użytkownika
Mikmak
Posty: 99
Rejestracja: 11 sie 2020, 21:40

Re: Ochrona fizyczna

Post autor: Mikmak »

Jeśli chodzi o ochronę obiektów to ja mam dla was dobry namiar na agencję ochrony w Kielcach - Partner. Specjalizują się w ochronie obiektów przemysłowych, biurowych czy urzędów, także to specjaliści z dużym doświadczeniem https://ochrona-partner.pl/oferta/ochrona-obiektow Oferują różne warianty - ochronę w modelu strażniczym, portierskim, wartowniczym i recepcyjnym. W grę u nich wchodzą także elektroniczne systemy zabezpieczeń: systemy alarmowe, kontroli dostępu, telewizja przemysłowa oraz monitoring systemów kontroli. Firma jest rzetelna i skuteczna, znakomicie nam się z nimi współpracuje.
ODPOWIEDZ