Platformy transportowe

Wszystko o twoim hobby i rozrywkach czasu wolnego. Koncerty, sport, podróże.
Awatar użytkownika
zaraa
Posty: 1
Rejestracja: 03 lut 2020, 6:52

Platformy transportowe

Post autor: zaraa »

Szukam namiarów na platformy transportowe https://www.hak.com.pl/hak/produkty/pla ... nsportowe/ do firmy. Muszę zamówić dwie sztuki. Macie jakiś kontakt. Zależy mi na dobrym wykonaniu i w miarę rozsądnej cenie.
Awatar użytkownika
maniek
Posty: 98
Rejestracja: 21 wrz 2019, 6:07

Re: Platformy transportowe

Post autor: maniek »

Muszę poszukać namiaru na platformy, bo gdzieś mi się zawieruszył. Napiszę ci później. Za to od ręki mam namiar na producenta Porkon, który wykonuje przenośniki śrubowe http://www.porkon.pl/przenosniki-slimakowe.html, ślimakowe oraz taśmowe. Dodatkowo jest dystrybutorem części zamiennych, których z pewnością będziesz prędzej czy później potrzebował.
Awatar użytkownika
Mikmak
Posty: 99
Rejestracja: 11 sie 2020, 21:40

Re: Platformy transportowe

Post autor: Mikmak »

Dobrej jakości platformy transportowe znajdziecie w bardzo rozsądnych cenach w Jaremar http://www.jaremar.eu/pl z Chorzowa. To świetny producent opakowań transportowych, kupicie u nich też podesty transportowe, palety drewniane, skrzynie, obudowy i stelaże. Co więcej firma oferuje też materiały opakowaniowe. Wszystko co od nich mamy jest bardzo porządnej jakości, dobrze nam służy. Ogółem to mega profesjonalna firma no i nie przesadza z cenami.
Awatar użytkownika
Tadek99
Posty: 803
Rejestracja: 19 lip 2019, 11:00

Re: Platformy transportowe

Post autor: Tadek99 »

Jeśli chcą Państwo bezpiecznie przetransportować towar, polecam ofertę: https://skrzynietransportowe.eu/dzial-ofertowy/palety Zarówno przy transporcie lotniczym, kolejowym, jak i morskim - są to ładunki pełnokontenerowe i drobnicowe. Ze względu na długoletnią współpracę ze spedycją, nasi Klienci zyskują konkurencyjne stawki transportowe.
hejnałek

Re: Platformy transportowe

Post autor: hejnałek »

Mnie najlepiej przy transporcie ładunków o różnych gabarytach sprawdzają się palety drewniane od firmy ML STARPAL https://starpal.pl/asortyment/ - są dobrze skonstruowane, solidne, wygodnie się ich używa. Na plus fakt, że w razie wszelkich uszkodzeń można je odwieźć do firmy, gdzie zostaną naprawione i znów będą w 100% sprawne. Nie dość, że jest to rozwiązanie korzystne ekonomicznie, to jeszcze sprzyja środowisku.
ODPOWIEDZ