Szycie

Wszystko o twoim hobby i rozrywkach czasu wolnego. Koncerty, sport, podróże.
Awatar użytkownika
monster
Posty: 73
Rejestracja: 23 mar 2020, 23:45

Szycie

Post autor: monster »

Moim hobby od jakiegoś czasu stało się szycie. Fajne połączenie przyjemnego z pożytecznym. Potrafi mnie to odstresować a przy okazji udaje mi się wyczarować całkiem fajne rzeczy :) Muszę uzupełnić zapasy w sklepie z tkaninami Pinsola https://www.pinsola.pl skorzystam z tego czasu izolacji w domu i uszyję coś ładnego :)
Awatar użytkownika
gizwald
Posty: 206
Rejestracja: 14 maja 2020, 21:00

Re: Szycie

Post autor: gizwald »

Co do szycia to sprawdzi wam się firma TEXDOR z Zabrza https://www.texdor.eu/ To solidna firma krawiecka oferująca szycie indywidualne i wielonakładowe. Świetnie się sprawdzają, dobrze nam się z nimi współpracuje. Mają dobre podejście do klienta i świetną jakość szycia. Z cenami też nie szarżują.
Awatar użytkownika
nartin
Posty: 279
Rejestracja: 01 cze 2020, 11:02

Re: Szycie

Post autor: nartin »

Jeżeli planujesz zająć się na poważnie krawiectwem to polecam ci skontaktować się z firmą http://sztukakrawiecka.pl/ Oni zajmują się organizowaniem szkoleń krawieckich i są w tym bardzo dobrzy. Firma ta ma swoją siedzibę w Poznaniu.
Awatar użytkownika
morgan
Posty: 209
Rejestracja: 16 cze 2020, 9:37

Re: Szycie

Post autor: morgan »

Jeżeli rozglądacie się za porządną firmą, która zajmuje się szyciem mundurów i innych strojów na zamówienie to polecam wam skontaktować się z http://gawron.com.pl/ Jest to sprawdzona firma, z którą sam współpracuję.

glista ludzka youtube
ODPOWIEDZ