Technologia w rolnictwie

Wszystko o twoim hobby i rozrywkach czasu wolnego. Koncerty, sport, podróże.
Awatar użytkownika
albert1962
Posty: 1
Rejestracja: 20 wrz 2020, 19:12

Technologia w rolnictwie

Post autor: albert1962 »

Cześć.
Pewnie sami zdążyliście już zauważyć, że w codziennej pracy rolnikom coraz częściej pomaga nowoczesna technologia. Moim zdaniem nowoczesna technika w rolnictwie to niesamowite ułatwienie i tak naprawdę usprawnienie pracy. Sam korzystam z wielu zaawansowanych urządzeń i bardzo sobie je chwalę. Jakie wy macie zdanie na ten temat?
Janusz Szewczyk

Re: Technologia w rolnictwie

Post autor: Janusz Szewczyk »

Jeśli chodzi o technologie w Rolnictwie to warto się zapoznać z https://rolniczyhandel.pl/piasta-talerz ... alerzowej/. Jednak nieustannie poszukuję nowych źródeł wiedzy, dlatego chciałbym zapytać was, czy znacie jeszcze jakieś ciekawe blogi lub fora dotyczące ekologicznego rolnictwa?
Józek

Re: Technologia w rolnictwie

Post autor: Józek »

W dzisiejszych czasach, kiedy nacisk na zrównoważony rozwój w rolnictwie staje się coraz większy, ważne jest stosowanie produktów przyjaznych dla środowiska. Syngenta angażuje się w rozwój takich środków ochrony roślin i nasion, które łączą w sobie efektywność z minimalnym wpływem na ekosystem. Szczegółowe informacje na ten temat są dostępne na https://www.syngenta.pl/ co jest przykładem zaangażowania firmy w promowanie zrównoważonego rolnictwa. Dzięki temu, producenci roślin mogą znaleźć produkty, które są bezpieczne zarówno dla ich upraw, jak i dla otaczającego świata.
ODPOWIEDZ