Trantran.pl opinie

Dzielimy się najlepszymi przepisami, polecamy restauracje. Wszystko dla smakoszy.
Awatar użytkownika
lubomir87
Posty: 17
Rejestracja: 20 lip 2019, 22:39

Trantran.pl opinie

Post autor: lubomir87 »

Cześć forumowicze! Macie jakieś opinie na temat restauracji trantran.pl? Zastanawiam się gdzie zabrać dziewczynę na randkę i pomyślałem, że taka restauracja mogłaby być dobrym pomysłem. Szczególnie, że moja partnerka uwielbia kuchnię wietnamską. A Wy co sądzicie na jej temat? Polecacie? A może znacie inne fajne restauracje w Warszawie?
Awatar użytkownika
Jarmiła64
Posty: 16
Rejestracja: 08 cze 2019, 19:24

Re: Trantran.pl opinie

Post autor: Jarmiła64 »

Moim zdaniem naprawdę warto się tam wybrać. Tran tran to wyjątkowa restauracja. Panuje tam cudowna atmosfera, a jedzenie jest smaczne i zdrowe. Czuć, że szef kuchni wkłada w przygotowywane potrawy całe swoje serce.
Awatar użytkownika
oktawia-79
Posty: 17
Rejestracja: 10 maja 2019, 18:37

Re: Trantran.pl opinie

Post autor: oktawia-79 »

Również mam bardzo dobrą opinię na temat tej restauracji wietnamskiej. Jedzenie jest przepyszne i przyrządzone bez pośpiechu. Myślę, że to dobre miejsce na randkę, chociaż ja częściej chodzę tam na spotkania w gronie biznesowym.
Awatar użytkownika
Klaudiusz1988
Posty: 5
Rejestracja: 02 sie 2019, 3:41

Re: Trantran.pl opinie

Post autor: Klaudiusz1988 »

Zdecydowanie warto tam pójść! W Tran tran spróbujecie prawdziwej wietnamskiej kuchni. Jeśli nigdy nie próbowaliście tych charakterystycznych dań, to naprawdę warto 😊. 
Awatar użytkownika
Łucja-91
Posty: 15
Rejestracja: 11 kwie 2019, 17:16

Re: Trantran.pl opinie

Post autor: Łucja-91 »

Tran tran to jedna z moich ulubionych restauracji w centrum Warszawy . Stawiają tam na naturalne składniki i przyprawy – nie używają sztucznych dodatków. Według mnie to jest jeden z ich głównych atutów. Drugim jest to, że panuje tam wyjątkowa atmosfera.
Awatar użytkownika
chwalimir87
Posty: 31
Rejestracja: 05 cze 2019, 9:23

Re: Trantran.pl opinie

Post autor: chwalimir87 »

Jeśli lubicie restauracje o wysokim standardzie, to tran tran na pewno się Wam spodoba. Według mnie to jedno z lepszych miejsc na randkę. Panuje tam miła atmosfera, która sprzyja szczerym i zbliżającym rozmowom. 
Awatar użytkownika
Dalia_81
Posty: 37
Rejestracja: 10 maja 2019, 1:26

Re: Trantran.pl opinie

Post autor: Dalia_81 »

Znam dużo różnych restauracji na terenie, ale Tran Tran jest zdecydowanie moją ulubioną. To miejsce gdzie dobrze zjesz, ale i spokojnie porozmawiasz. Myślę, że to bardzo dobre miejsce na romantyczną randkę.
Awatar użytkownika
Tymon93
Posty: 25
Rejestracja: 02 cze 2019, 4:49

Re: Trantran.pl opinie

Post autor: Tymon93 »

Mam na jej temat bardzo dobrą opinię. Lubię tam przychodzić, ponieważ jedzenie zawsze jest świeże, ładnie podane i smaczne. Czuć, że do przygotowywania poszczególnych dań używają naturalnych składników. 
ODPOWIEDZ