Archiwizacja dokumentów

Rozmawiamy o prowadzeniu firmy, początkach w biznesie, problemach i strategiach.
Awatar użytkownika
wwa1
Posty: 1
Rejestracja: 25 kwie 2019, 0:02

Archiwizacja dokumentów

Post autor: wwa1 »

Potrzebuję sprawdzonego miejsca, gdzie dokumentacja mojej firmy zostanie dokładnie spisana i przygotowana do archiwum. Jakieś polecenia?
Awatar użytkownika
mikksenia
Posty: 459
Rejestracja: 29 mar 2019, 14:48

Re: Archiwizacja dokumentów

Post autor: mikksenia »

Zerknij sobie na strone https://www.archiwizacjadokumentow.com.pl/ :) Maja tam wiele mozliwosci, wlasnie od skanowania po niszczenie dokuemntow, zgodnie z normami. Przyejzdzaja tez do klienta, wiec mozesz swobodnie przekazac im dokuemntacje i oni przygotuja ja na miejscu.
Bella
Posty: 440
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:26

Re: Archiwizacja dokumentów

Post autor: Bella »

Moim zdaniem najlepiej prowadzić archwizację dokumentów w wersji elektronicznej. Systemów informatycznych, które umożliwiają takie właśnie magazynowanie dokumentów, dostarcza na przykład firma Primesoft, z której ofertą możecie zapoznać się na stronie http://www.primesoft.pl/. Polecam, bo naprawdę warto ;)
Awatar użytkownika
emki920
Posty: 372
Rejestracja: 15 mar 2019, 11:07

Re: Archiwizacja dokumentów

Post autor: emki920 »

Jeśli zależy Ci na tym, aby mieć w każdej chwili dostęp do dokumentacji, niezależnie od tego, w jaki miejscu się znajdujesz, proponowałbym Ci rozważyć zdecydowanie się na system oferowany przez https://www.crowe.com/pl/services/elekt ... dokumentow umożliwiający elektryczny system obiegu dokumentów.
Awatar użytkownika
Tadek99
Posty: 803
Rejestracja: 19 lip 2019, 11:00

Re: Archiwizacja dokumentów

Post autor: Tadek99 »

Jeśli szukacie dobrego narzędzia do archiwizacji poufnych dokumentów, które zapewni Wam bezpieczeństwo w 100%, to powinniście odwiedzić https://fordata.pl/, którzy właśnie specjalizują się w takich tematach. Jeśli chcecie dowiedzieć się jeszcze więcej na ten temat, to powinniście odwiedzić ich bloga.
Awatar użytkownika
nartin
Posty: 279
Rejestracja: 01 cze 2020, 11:02

Re: Archiwizacja dokumentów

Post autor: nartin »

Bardzo dobrą firmą, która zajmuje się archiwizacją oraz niszczeniem dokumentów jest https://www.niszczenie-dokumentow.info/ Sam od dawna korzystam z ich usług i wiem że można na nich w pełni polegać. Polecam wam się z nimi skontaktować.
kolonełóóó

Re: Archiwizacja dokumentów

Post autor: kolonełóóó »

Zdecydowałem się powierzyć archiwizację dokumentów sprawdzonym i zaufanym fachowcom. Stąd pomysł o współpracy z https://scancentre.pl/oferta/ . Zależało nam na zachowaniu pełnego porządku w danych, zostały one zarchiwizowane elektronicznie. Ciężko o lepszą ofertę.
kłeski

Re: Archiwizacja dokumentów

Post autor: kłeski »

Archiwizacja dokumentów w firmie to ważna sprawa. Zdecydowanie warto to zadanie powierzyć jakiejś sprawdzonej zewnętrznej firmie. To spora oszczędność czasu i gwarancja, że dokumenty będą odpowiednio bezpiecznie przechowywane. Na takie usługi możecie liczyć u Acta Nova http://actanova.pl/archiwizacja-dokumentow/ Ja korzystam już długo z ich usług i jestem bardzo zadowolony. Dokumenty nie zalegają, są odpowiednio uporządkowane i zawsze mam szybki dostęp do tego, co w danej chwili jest mi potrzebne.
ODPOWIEDZ