Biznes gastronomiczny - wyposażenie do kuchni

Rozmawiamy o prowadzeniu firmy, początkach w biznesie, problemach i strategiach.
Ozzik

Biznes gastronomiczny - wyposażenie do kuchni

Post autor: Ozzik »

Cześć,
Czy będziecie mi w stanie powiedzieć coś więcej na temat wyboru odpowiedniej hurtowni/sklepu z wyposażeniem gastronomicznym do współpracy? Przede wszystkim chodzi o stoły robocze, trzony, piece, termosy i urządzenia chłodnicze oraz zmywarki. Najlepiej jeśli wszystko będzie można dobrać w jednym miejscu.
Noki

Re: Biznes gastronomiczny - wyposażenie do kuchni

Post autor: Noki »

Dokładnie biznes gastronomiczny wymaga wiele uwagi i przygotowania zanim wystartujemy. Przede wszystkim kluczowe jest doposażenie kuchni restauracyjnej i dlatego tez jesli chodzi o wybór stołów roboczych, pieców, trzonów, urządzeń chłodniczych, obieraczek do warzyw, wilków do mięsa itd. to jak najbardziej warto sprawdzić Invest Horeca. Dobre terminy realizacji, rozbudowana oferta i na pewno dobrze kiedy można całość w tym zakresie po prostu skompletować w jednym miejscu.
Rossi

Re: Biznes gastronomiczny - wyposażenie do kuchni

Post autor: Rossi »

To prawda jednak biznes gastronomiczny wymaga naprawdę duże przygotowania, dlatego warto sobie wszystko rozplanować i rozpisać. Jednocześnie mając wsparcie obsługi, która jest w stanie po prostu podpowiedzieć aby wybrać sprzęt który będzie dopasowany do potrzeb i wielkości restauracji. Ja jak najbardziej mogę się zgodzić, ze w https://investhoreca.pl jest w czym wybierać. Pozdrawiam!
RafałOsz

Re: Biznes gastronomiczny - wyposażenie do kuchni

Post autor: RafałOsz »

Najważniejsze jest to, aby przede wszystkim udało się nawiązać długofalową współpracę. Biznes gastronomiczny wymaga mnóstwo uwagi pod względem przygotowania kuchni do codziennej intensywnej pracy i wydawania posiłków na czas dla swoich gości. Życzę powodzenia!
Ebbo

Re: Biznes gastronomiczny - wyposażenie do kuchni

Post autor: Ebbo »

Zdecydowanie biznes gastronomiczny wymaga dużej uwagi i właśnie przygotowania się do efektywnej pracy. Co do samego wyboru wyposażenia kuchennego od podstaw, przez potrzebne akcesoria, obieraczki do warzyw, naczynia to od razu tutaj trzeba wymienić Invest Horeca. Krótkie terminy realizacji, fachowe doradztwo ze strony doswiadczonej obsługi.
ODPOWIEDZ