CRM w firmie

Rozmawiamy o prowadzeniu firmy, początkach w biznesie, problemach i strategiach.
Awatar użytkownika
wiki22
Posty: 157
Rejestracja: 20 mar 2019, 12:02

CRM w firmie

Post autor: wiki22 »

Każda budowa zaczyna się od dobrego projektu. Miałam szczęście, że mój przygotowała firma http://archifox.pl/, wykwalifikowany zespół architektów ze sporym doświadczeniem w inwestycjach typowo produkcyjnych, jak moja hala z biurami. Współpraca układała się po prostu rewelacyjnie, efekt też w pełni zgodny z ustaleniami. Teraz szukam kogoś, kto pomoże mi zoptymalizować produkcję i sprawnie wdrożyć CRM.
Awatar użytkownika
Przemekk
Posty: 87
Rejestracja: 15 wrz 2019, 20:17

Re: CRM w firmie

Post autor: Przemekk »

W sprawie systemu CRM zgłoś się do firmy Innovationsoftware, na pewno nie będziesz żałował. Zapoznaj się zresztą z ofertą: https://innovationsoftware.pl/rozwiazan ... stemy-crm/ . Dla mnie zrobili rzecz wręcz wielką:) Opracowali system CRM indywidualnie, dlatego mam oprogramowanie wspierające sprzedaż idealnie dopasowane do potrzeb mojej firmy. Te gotowe systemy dostępne na rynku są OK, ale na pewno nie doskonałe. Współpracując z Innovationsofrware możesz zaś liczyć na więcej:)
Awatar użytkownika
Pelenita
Posty: 107
Rejestracja: 26 mar 2019, 8:07

Re: CRM w firmie

Post autor: Pelenita »

Zdecydowanie warto postawić na tego typu uprawnienia. Nowoczesne rozwiązania informatyczne mogą sporo ułatwić wam codzienną pracę. Sprawdźcie sobie tu propozycje od http://retcon.pl Na pewno coś odpowiedniego dla swojej firmy znajdziecie
Awatar użytkownika
fasadka
Posty: 166
Rejestracja: 29 kwie 2019, 14:47

Re: CRM w firmie

Post autor: fasadka »

Każda firma która myśli o rozwoju musi inwestować w usprawnienia i to z reguły właśnie są rozwiązania IT. Można tu https://craftware.pl/case-studies/ zobaczyć jak wielkie firmy wprowadzają różnego rodzaju oprogramowania i zdecydowanie na tym bardzo korzystnie wychodzą

ogrodzenia aluminiowe ceny
Awatar użytkownika
MalaMonka
Posty: 52
Rejestracja: 26 mar 2019, 8:40

Re: CRM w firmie

Post autor: MalaMonka »

Warto się takimi rzeczami zainteresować, crm powinien sporo ułatwić, także i wiele innych systemów, programów informatycznych. Sprawdźcie sobie tu firmę http://serwerpoczty.pl i ich świetny produkt - system pocztowy. Duże usprawnienie dla średnich i większych firm.
Ostatnio zmieniony 01 paź 2020, 14:40 przez MalaMonka, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
hellomyfriend
Posty: 246
Rejestracja: 17 wrz 2019, 14:59

Re: CRM w firmie

Post autor: hellomyfriend »

Dobrze, że nad takimi rzeczami się zastanawiacie. Ja zamierzam właśnie coś takiego wdrożyć do swojej firmy. Na stronce https://www.baseline.pl/dms/ znalazłam już rozwiązania w zakresie system crm online Jak dla mnie, to pomoże to usprawnić codzienną pracę i zarządzanie firmą.
Awatar użytkownika
Makaronik
Posty: 296
Rejestracja: 11 kwie 2019, 14:29

Re: CRM w firmie

Post autor: Makaronik »

Bardzo ciekawy temat :) Warto wdrażać nowoczesne rozwiązanie w każdej firmie neizaleznie od jej profilu. Warto także pomyśleć o byciu jeszcze bardziej dostepnym dla naszych potencjalnych klientów - np taka aplikacja mobilna to świetna sprawa. Teraz wiele osób korzysta z telefonów więc dla nich aplikacja naszej firmy to będzie świetna sprawa. Stworzenie takiej aplikacji to nielada wyzwanie ale z pomocą odpowiedniej ekipy testerów aplikacji mobilnych https://soflab.pl/oferty/testy-aplikacji-mobilnych/ mozna spokojnie wdrożyć aplikację bez żadnych przeszkód.
ODPOWIEDZ