Czyszczenie elewacji

Rozmawiamy o prowadzeniu firmy, początkach w biznesie, problemach i strategiach.
Awatar użytkownika
Bona-76
Posty: 1
Rejestracja: 24 sie 2020, 15:49

Czyszczenie elewacji

Post autor: Bona-76 »

Cześć wszystkim. Doszłam do wniosku, że budynkowi, w którym znajduje się moja firma, przyda się porządne czyszczenie elewacji. Myślicie, że warto zlecić to firmie facetoddywanow.pl? Opinie mają dobre, ale nie zaszkodzi się upewnić.
Awatar użytkownika
sybilla-60
Posty: 1
Rejestracja: 29 sty 2021, 17:25

Re: Czyszczenie elewacji

Post autor: sybilla-60 »

Firma Aquarius to moje nowe odkrycie, ale jestem w 100% zadowolona z tego, na jakim poziomie realizują usługi. Nietrudne jest dla nich nawet usuwanie graffiti, a to moim zdaniem dość wymagające zajęcie. Polecam.
władka

Re: Czyszczenie elewacji

Post autor: władka »

Szukając specjalistów zajmujących się czyszczeniem kostki brukowej czy elewacji, trafiłam na firmę Inmago. Podjęłam z nimi współpracę i nie żałuję. To świetni fachowcy, którzy przede wszystkim są niezwykle skuteczni. Zlecenia realizują ekspresowo. Więcej danych dotyczących ich działalności możecie znaleźć na stronie internetowej https://inmago.pl/czyszczenie-elewacji/ .
Śnieżka

Re: Czyszczenie elewacji

Post autor: Śnieżka »

Słyszałam wiele pozytywnych opinii na temat czyszczenia elewacji za pomocą piaskowania. Poszukałam więc informacji i trafiłam na artykuł http://www.enieruchomosci.pl/artykuly/a ... niowe.html . Wygląda na to, że ta metoda sprawdzi się podczas odnawiania konstrukcji, wykonywania zabezpieczeń i czyszczenia z różnych rodzajów osadów.
ODPOWIEDZ