Czyszczenie kanałów wentylacyjnych

Rozmawiamy o prowadzeniu firmy, początkach w biznesie, problemach i strategiach.
Awatar użytkownika
serafin60
Posty: 1
Rejestracja: 24 mar 2020, 19:45

Czyszczenie kanałów wentylacyjnych

Post autor: serafin60 »

Witam. Już dość dawno w moim biurze nie czyszczono wentylacji, więc potrzebuję znaleźć jakiegoś specjalistę z Warszawy, który mógłby się tym zająć. Macie namiary na jakieś profesjonalne firmy?
Awatar użytkownika
Albertyna_97
Posty: 1
Rejestracja: 04 sie 2020, 1:33

Re: Czyszczenie kanałów wentylacyjnych

Post autor: Albertyna_97 »

Do naszego biura co jakiś czas przyjeżdżają panowie z Higieniki. Początkowo montowali nam klimatyzację, a teraz zajmują się jej czyszczeniem. Nie mam im nic do zarzucenia, bo zlecenie wykonują bez opóźnień i naprawdę porządnie.
andżejek

Re: Czyszczenie kanałów wentylacyjnych

Post autor: andżejek »

Końcówka zimy i początek wiosny (choć w dzisiejszych czasach przy tak ciepłych zimach to ma coraz mniejsze znaczenie) jest to okres kiedy planujemy wykonywać porządki w pobliżu domu, czy w przydomowym ogródku. Naturalnie, jak w dużej części domków jednorodzinnych w ich pobliżu znaleźć można powierzchnie które wymagają przeprowadzania okresowych prac konserwacyjnych. Jedną z takich prac, które należy wykonywać cyklicznie jest niewątpliwie mycie kostki brukowej. Jest to świetny zabieg, dzięki któremu nawierzchnia podjazdów, ścieżek czy alejek dostanie powiew świeżości i możliwość przedłużenia swojej dobrej kondycji, dzięki czemu unikniemy przeprowadzania potencjalnych kosztownych prac niezbędnych do odnowienia powierzchni i jej żywotności.
ODPOWIEDZ