Czyszczenie kostki brukowej

Rozmawiamy o prowadzeniu firmy, początkach w biznesie, problemach i strategiach.
Awatar użytkownika
nicefor-60
Posty: 1
Rejestracja: 10 lis 2020, 10:41

Czyszczenie kostki brukowej

Post autor: nicefor-60 »

Jak myślicie, jaki jest najskuteczniejszy sposób na wyczyszczenie kostki brukowej? Myślę nawet, że może warto byłoby skorzystać z pomocy profesjonalisty, tym bardziej że trafiłem na ofertę firmy Aquarius. Polecacie?
Awatar użytkownika
Astryda
Posty: 1
Rejestracja: 27 sie 2020, 8:48

Re: Czyszczenie kostki brukowej

Post autor: Astryda »

Pan Jakub to ekspert od prac takich jak ciśnieniowe mycie kostki brukowej. Zajmuje się też oknami, elewacjami czy dachami, a według mnie zlecenia realizuje na naprawdę wysokim poziomie. Ma w końcu do dyspozycji skuteczne środki. Mogę polecić.
Antek

Re: Czyszczenie kostki brukowej

Post autor: Antek »

Moim zdaniem, jak nie jest bardzo brudna kostka i mamy myjkę ciśnieniową to można spróbować samodzielnie spróbować umyć kostkę wodą lub wodą z niewielką ilością płynu do mycia naczyń. Jak zabrudzenia są poważniejsze, np. od opon, pojawił się mech lub są jakieś plamy oleju to zdecydowanie warto zdecydować się na firmę. Jestem z Krakowa, więc szukałem kogoś z okolicy. W Internecie jest sporo firm, ale ostatecznie zdecydowałem się na firmę Nodwig spod Krakowa. Wyczyścili mi kostkę brukową właśnie z plam po oleju i ze śladów opon. Dodatkowo dodali piasku między kostkę. Za wszystko zapłaciłem dosłownie śmieszne pieniądze.

Jak chcecie to sobie poczytajcie na temat ich usługi: https://www.nodwig.pl/czyszczenie-kostki-brukowej/
ODPOWIEDZ