Dezynfekcja pomieszczeń

Rozmawiamy o prowadzeniu firmy, początkach w biznesie, problemach i strategiach.
Awatar użytkownika
Angelina_81
Posty: 1
Rejestracja: 05 kwie 2021, 1:40

Dezynfekcja pomieszczeń

Post autor: Angelina_81 »

Cześć wam. Zdecydowaliście się kiedyś na ozonowanie pomieszczeń w biurze? Moim zdaniem to świetny sposób na to, aby pozbyć się nieprzyjemnych zapachów, ale i usunąć wszelkie bakterie. Oczywiście warto wynająć od tego specjalistów, żeby mieć pewność, że wszystko zostanie wykonane dokładnie. Bylibyście zainteresowani taką usługą?
Kańka

Re: Dezynfekcja pomieszczeń

Post autor: Kańka »

Angelina_81 pisze: ↑10 maja 2021, 8:40 Cześć wam. Zdecydowaliście się kiedyś na ozonowanie pomieszczeń w biurze? Moim zdaniem to świetny sposób na to, aby pozbyć się nieprzyjemnych zapachów, ale i usunąć wszelkie bakterie. Oczywiście warto wynająć od tego specjalistów, żeby mieć pewność, że wszystko zostanie wykonane dokładnie. Bylibyście zainteresowani taką usługą?
Pewnie, że tak. Warto tylko postawić na naprawdę dobrą firmę. Ze swojej strony mogę polecić Green Style http://greenstyle.com.pl/ozonowanie-warszawa/ działają na terenie Warszawy.
Awatar użytkownika
Tadek99
Posty: 803
Rejestracja: 19 lip 2019, 11:00

Re: Dezynfekcja pomieszczeń

Post autor: Tadek99 »

Rzeczywiście ozonowanie jest doskonałym sposobem na pozbycie się bakterii, wirusów i grzybów. Dezynfekcja ozonem jest 50 razy silniejsza od popularnie używanych środków z chlorem. Dodatkowo ozon dostaje się do wszelkich zakamarków i działa w miejscach gdzie inne metody nie dają rady. Jeśli interesuje Was taki sposób odkażania pomieszczeń, to polecam https://ozonosfera.pl/ozonowanie-szczecin/.
ODPOWIEDZ