Długi firmy

Rozmawiamy o prowadzeniu firmy, początkach w biznesie, problemach i strategiach.
łopatys

Długi firmy

Post autor: łopatys »

Pracuję w firmie gdzie nie zawsze terminowo opłacane są zobowiązania, szczególnie teraz. Zdarza się, że klienci wysyłają wezwania do zapłaty. Teraz wszystko jest już wyprowadzone na czysto ale klientów nowych mało. Czy jest opcja że bez naszej wiedzy firma figuruje jako dłużnik mimo, że już długów nie ma?
Awatar użytkownika
tara34
Posty: 168
Rejestracja: 30 kwie 2019, 10:23

Re: Długi firmy

Post autor: tara34 »

Rzeczywiście o fakcie wpisania do rejestru dłużników nie dowiadują się firmy automatycznie, musi zostać zlecone wysłanie powiadomienia o wpisie. Po spłacie należności kontrahent ma 14 dni na zgłoszenie zmiany, usunięcie informacji gospodarczej o dłużniku. Dlatego u Was nie powinno takich wpisów już być, nie mniej możesz dla pewności pobrać raport o firmie i to sprawdzić, instrukcje i więcej informacji znajdziesz na stronie https://www.big.pl/uslugi/sprawdz-swoja-firme.html .
Ktoś33

Re: Długi firmy

Post autor: Ktoś33 »

Jak masz długi to wyjściem będzie kredyt konsolidacyjny o którym więcej dowiesz się tutaj https://wygodnepozyczki.pl/kredyt-konsolidacyjny Lepiej mieć jeden duży kredyt z niską ratą niż kilka większych z którymi sobie nie radzimy. Ja tak wyszedłem z kłopotów ale to akurat trochę zajęło.
Martiźć

Re: Długi firmy

Post autor: Martiźć »

Jeżeli jesteśmy w takiej sytuacji to polecam skorzystać z pomocy biura, które oferuję doradztwa restrukturyzacyjnego . Biuro https://legalliability.com.pl/oferta specjalizuję się w się w udzielaniu pomocy firmom zadłużonym oraz w obronie praw dłużników, którzy zostali pozwani przez banki i firmy windykacyjne. Działania firmy pozwalają na zawieszenie, a nawet umorzenie postępowania w tym również ogłosić upadłość likwidacyjną i układową.
Nishaknąpp

Re: Długi firmy

Post autor: Nishaknąpp »

The quality and quantity of work produced in here is absolute informative. Thanks for sharing. The quality and quantity of work produced in here is absolute informative. Thanks for sharing. The quality and quantity of work produced in here is absolute informative. Thanks for sharing. The quality and quantity of work produced in here is absolute informative. Thanks for sharing. The quality and quantity of work produced in here is absolute informative. Thanks for sharing. The quality and quantity of work produced in here is absolute informative. Thanks for sharing. The quality and quantity of work produced in here is absolute informative. Thanks for sharing. 사설먹튀검증
ODPOWIEDZ