Doradca finansowy

Rozmawiamy o prowadzeniu firmy, początkach w biznesie, problemach i strategiach.
Awatar użytkownika
aurelian-74
Posty: 1
Rejestracja: 03 sie 2020, 16:20

Doradca finansowy

Post autor: aurelian-74 »

Witam.
Postanowiłem, że skorzystam z usług profesjonalnego doradcy finansowego, a konkretnie interesuje mnie redukcja kosztów w firmie. Jeszcze nie zdecydowałem się na konkretnych specjalistów, ale oferta rsq-associates.pl wydaje mi się jedną z atrakcyjniejszych. Może macie jakieś opinie?
Awatar użytkownika
więcesław
Posty: 1
Rejestracja: 23 wrz 2020, 15:21

Re: Doradca finansowy

Post autor: więcesław »

Współpracowałem z RSQ Associates, kiedy starałem się o przejęcie firmy. Szczerze mówiąc, bez nich z pewnością bym sobie nie poradził. Zaoferowali mi fachowe wsparcie i udzielili masy wskazówek. Widać, że takie działania nie są im obce.
Śnieżka

Re: Doradca finansowy

Post autor: Śnieżka »

Współpraca z doradcą finansowym to bardzo dobre rozwiązanie. Obecnie dość często korzystamy z takich usług. Dzięki temu mamy możliwość poznać najlepsze oferty kredytów dokładnie dopasowane do naszych potrzeb. Dodatkowo od razu możemy poznać odpowiedzi na wszystkie nurtujące nas pytania. Wiele z nich znajdziecie na https://intuum.pl/nasz-blog/
hiczungł

Re: Doradca finansowy

Post autor: hiczungł »

Natalia Panocha http://www.nataliapanocha.pl/oferta.html to absolutna specjalistka w doradztwie finansowym. Dysponuje solidnymi nakładami finansowymi, jednakże nie chciałam popełnić błędu przy źle zainwestowanych pieniądzach. Ale kłopot mam już z głowy - uzyskałam sowite wsparcie na tym polu.
Mateusz Niurło

Re: Doradca finansowy

Post autor: Mateusz Niurło »

Zamiast korzystać z usług profesjonalnego doradcy finansowego, warto zwiększyć swoją wiedzę czytając różne artykuły. Wiele prezesów i kierowników nie potrafi rozróżniać takich pojęć jak zysk a dochód. Samemu można zwiększać wiedzę z tego zakresu, co przekładać się będzie na większe zyski w firmie.
ODPOWIEDZ