Druk wieloformatowy?

Rozmawiamy o prowadzeniu firmy, początkach w biznesie, problemach i strategiach.
Jacekś17

Druk wieloformatowy?

Post autor: Jacekś17 »

Czy znacie i możecie polecić drukarnie z jakiej usług warto skorzystać w przypadku wykonania druku wieloformatowego? W https://www.dmdisplay.pl/wielkoformatowy-druk-uv/ jest dostępna oferta jaką znalazłem w Internecie. Czy ktoś z Was może z tej oferty korzystał i może podzielić się opinią?
kiiśń

Re: Druk wieloformatowy?

Post autor: kiiśń »

Jacekś17 pisze: ↑22 kwie 2021, 11:18 Czy znacie i możecie polecić drukarnie z jakiej usług warto skorzystać w przypadku wykonania druku wieloformatowego? W https://www.dmdisplay.pl/wielkoformatowy-druk-uv/ jest dostępna oferta jaką znalazłem w Internecie. Czy ktoś z Was może z tej oferty korzystał i może podzielić się opinią?
No ale lepiej internetowo czy stacjonarnie jednal?
Amło

Re: Druk wieloformatowy?

Post autor: Amło »

Ja myślę, że to jest akurat kwestia indywidualna, czy wygodniej jest zamówić przez internet, czy jednak stacjonarnie. Ja wybieram stacjonarną drukarnię VPrint z Krakowa, bo mam do nich blisko i wszelkie szczegóły wolę omówić osobiście. Ostatnio zamawiałem u nich naklejki https://vprint.pl/druk-naklejek/ i jak zawsze, jestem zadowolony z realizacji.
Awatar użytkownika
danielkrolewski
Posty: 80
Rejestracja: 07 wrz 2020, 14:29

Re: Druk wieloformatowy?

Post autor: danielkrolewski »

Druk wielkoformatowy to przede wszystkim coś, co powinno się dokładnie opracować. Dla indywidualnych potrzeb niewiele drukarni jest w stanie realizować swoje pomysły. Dlatego z mojej perspektywy wygląda to tak, że jak już szukasz drukarni online i zależy Ci na tym, aby to było miejsce sprawdzone, koniecznie zapoznaj się ze szczegółami oferty druku wielkoformatowego, bo różnice cenowe mogą być bardzo znaczne.

iphone 4 obsługa
ODPOWIEDZ