EcoInstal.pl opinie

Rozmawiamy o prowadzeniu firmy, początkach w biznesie, problemach i strategiach.
Awatar użytkownika
Alan93
Posty: 8
Rejestracja: 08 sty 2020, 2:34

EcoInstal.pl opinie

Post autor: Alan93 »

Witajcie. Chciałbym u siebie w firmie zainwestować w odpylacze mechaniczne. Znalazłem w sieci firmę Eco Instal. Macie jakieś opinie o nich?
Awatar użytkownika
Andrzej1994
Posty: 6
Rejestracja: 04 sty 2020, 18:08

Re: EcoInstal.pl opinie

Post autor: Andrzej1994 »

Polecam. Odpylacze firmy www.ecoinstal.pl są przede wszystkim stosunkowo tanie (w porównaniu z innymi ofertami na rynku), ale porządnie wykonane. Bezawaryjnie pracują nawet w warunkach wysokiej temperatury i dużego ciśnienia.
Awatar użytkownika
Anita
Posty: 3
Rejestracja: 19 kwie 2020, 15:49

Re: EcoInstal.pl opinie

Post autor: Anita »

Polecam ich cyklony i cyklofiltry. Są bardzo skuteczne i wprost niezawodne. Szczegóły znajdziesz u nich na stronie ecoinstal.pl.
Awatar użytkownika
olgierd1982
Posty: 2
Rejestracja: 11 maja 2020, 20:49

Re: EcoInstal.pl opinie

Post autor: olgierd1982 »

Od lat zamawiamy worki filtrujące w firmie Eco Instal, są niezawodni. No i mają bardzo przystępne ceny, a przy tym bardzo dobrą jakość.
Awatar użytkownika
Hiacynt1975
Posty: 2
Rejestracja: 21 kwie 2020, 4:48

Re: EcoInstal.pl opinie

Post autor: Hiacynt1975 »

Ja akurat z Eco Instal zamawiałem wentylatory przemysłowe na halę produkcyjną. Bardzo chwalę sobie doradztwo ich specjalistów. Zawsze można na nich liczyć.
Awatar użytkownika
Beniamin-85
Posty: 6
Rejestracja: 21 mar 2020, 23:58

Re: EcoInstal.pl opinie

Post autor: Beniamin-85 »

Skorzystałem z ich oferty odkurzaczy przemysłowych i jestem bardzo zadowolony. Mieli bardzo konkurencyjną ofertę w porównaniu do konkurencji.
Awatar użytkownika
Damian
Posty: 2
Rejestracja: 12 gru 2019, 18:19

Re: EcoInstal.pl opinie

Post autor: Damian »

Potrzebowałem serwisu instalacji ochrony powietrza w moim zakładzie. Znajomy polecił mi ecoinstal, a ja chętnie będę ich polecał dalej. To dobra i sprawdzona firma.
ODPOWIEDZ