ekologia w firmie

Rozmawiamy o prowadzeniu firmy, początkach w biznesie, problemach i strategiach.
Awatar użytkownika
Dorota_99
Posty: 1
Rejestracja: 08 maja 2021, 12:13

ekologia w firmie

Post autor: Dorota_99 »

Interesują się ekologią, dla mnie to bardzo ważny temat. Czasem z ciekawości sprawdzam jakie firmy posiadają taki certyfikat: https://www.adees.net/iso14001.php A dla Was? Jest to ważny temat?
orh

Re: ekologia w firmie

Post autor: orh »

Oczywiście, wspieramy ekologie w firmach oraz różne społeczne i inwestycyjne inicjatywy ekologiczne. Niedawno znaleźliśmy projekt LIFE-UrbanWind. PL, którego beneficjentem jest Fundacja Wspierania Ekologii ECO FOR LIFE: http://www.urbanwind.pl/zalozenia/ Ten program ma powiązanie z OZE, bo ma za zadanie umieszczanie systemów wykorzystujących energię wiatrową na terenach zurbanizowanych. Takie inicjatywy trzeba wspierać, chodzi przecież o to, by jak najbardziej zmniejszyć naszą emisję, a produkować energie z odnawialnych źródeł energii.
Awatar użytkownika
hellomyfriend
Posty: 246
Rejestracja: 17 wrz 2019, 14:59

Re: ekologia w firmie

Post autor: hellomyfriend »

Przyznam szczerze, że ostatnio zastanawiałam się, gdzie powinnam się zgłosić w przypadku gdy moja firma emituje gazy i płyny do powietrza. Kolega powiedział mi że bardzo duże doświadczenie w tej branży ma firma https://www.ekomeritum.pl/zgloszenie-em ... powietrza/ i nie ukrywam, że chyba się do nich zgłoszę w celu poznania większych szczegółów. Dajcie znać, czy kiedykolwiek z nimi współpracowaliście
janinaa

Re: ekologia w firmie

Post autor: janinaa »

Po dokładnej analizie różnych opcji, uważam, że brykieciarki do produkcji brykietów paliwowych oferowane przez https://labecotech.pl/ są najlepszym wyborem. Ich wydajność i solidne wykonanie przekonują mnie do tego rozwiązania, a dodatkowo profesjonalne doradztwo obsługi sprawia, że czuję się pewny swojego wyboru.
ODPOWIEDZ