ERP - wdrożenie

Rozmawiamy o prowadzeniu firmy, początkach w biznesie, problemach i strategiach.
jadźka

ERP - wdrożenie

Post autor: jadźka »

Pewnie zdecydowana większość firm już jest po takich wdrożeniach. Ja jakoś nie do końca byłam do takich rozwiązań przekonana. Jak się jednak okazuje trzeba się wreszcie zdecydować na działania idące w tym kierunku. Z tego co przeczytałam sporo można zyskać na wdrożeniu takiego systemu.
Grześko

Re: ERP - wdrożenie

Post autor: Grześko »

System ERP niewątpliwie jest dobrym rozwiązaniem. Daje on wiele możliwości usprawnienia funkcjonowania danego przedsiębiorstwa. Tak naprawdę pozwala on znacznie przyspieszyć wiele procesów biznesowych. Wszystko idzie do przodu, więc my nie możemy pozostawać w tyle. Jeśli o tego typu systemu chodzi to koniecznie zobacz ofertę Anegis w zakresie wdrożeń systemów ERP . Ja skorzystałem i jestem z niego naprawdę zadowolony.
Boguś

Re: ERP - wdrożenie

Post autor: Boguś »

Faktycznie ja także w końcu podjąłem tą decyzję i tak naprawdę zdecydowałem się wdrożyć u siebie system ERP w firmie. Od razu praktycznie wybrałem rozwiązanie od https://www.connecto.pl/comarch-erp-xl/ i jestem zdania, że był to jak najbardziej bardzo fajny pomysł.
czesław

Re: ERP - wdrożenie

Post autor: czesław »

Jeżeli chodzi o księgowość i finanse w firmie, to ostatnio udało nam się znaleźć ciekawe oprogramowanie, które umożliwia prowadzenie księgowości w banalny sposób. Ofertę firmy znajdziecie pod tym adresem: https://milestonedw.pl/enova365-ksiegowosc-finanse/ . Przyznam szczerze, że naprawdę warto zerknąć, bo program jest świetny.
Kołek

Re: ERP - wdrożenie

Post autor: Kołek »

Zdecydowanie warto tutaj rozważyć wykorzystanie skutecznego systemu RafSoft 2021 https://www.rafsoft.net/program-do-faktur-standard/ i warto też go przetestować sobie przez miesiąc, żeby przekonać się czy działa zgodnie z naszymi potrzebami. Posiada szereg funkcji, dostępne są trzy wersje w zależności od wielkości firmy i też od początku sprawnie działająca obsługa klienta. Mam nadzieję, że wszystko pójdzie pomyślnie i oczywiście przyniesie realne korzyści dla Waszego biznesu oraz skutecznej pracy księgowej.
zosiuś

Re: ERP - wdrożenie

Post autor: zosiuś »

Nie jest łatwo o tym pomyśleć, ale wydaje mi się, że jeśli ktoś chce, to pewnie, że da radę. Ja jednak chcę przypomnieć, że takie rzeczy jak https://www.mega-tech.com.pl/faktura-wewnetrzna/ to jednak należy rozpoznawać wcześniej. Prowadzenie biznesu wymaga odpowiedniej wiedzy, no i środków moim zdaniem.
Złomuś

Re: ERP - wdrożenie

Post autor: Złomuś »

U mnie akurat takie rzeczy będą wdrażane za jakiś czas i muszę przyznać, że bardzo fajną sprawą jest również stosowanie innowacyjnych rozwiązań. Jedno z nich opisano w artykule http://www.kompasbiznesu.pl/glowne-wady ... rozwiazan/ i faktycznie sama robotyzacja procesów biznesowych jest czymś ważnym.
Maśka4

Re: ERP - wdrożenie

Post autor: Maśka4 »

Erp to dosyć uniwersalne rozwiązanie, można łatwo dopasować takie systemy do każdej firmy. Usługi informatyczne, IT to coś co powinno was zainteresować jeżeli macie własne biznesy. Też trzeba pomyśleć o zabezpieczeniu danych firmowych, tu sklep internetowy https://www.senetic.pl/veeam/veeam_back ... ffice_365/ może zaproponować szereg produktów, które z pewnością zrobią to w bardzo zaawansowany sposób. Zainteresujcie się tym jak najszybciej.
zosiuś

Re: ERP - wdrożenie

Post autor: zosiuś »

Złomuś pisze: 11 wrz 2021, 11:06 U mnie akurat takie rzeczy będą wdrażane za jakiś czas i muszę przyznać, że bardzo fajną sprawą jest również stosowanie innowacyjnych rozwiązań. Jedno z nich opisano w artykule http://www.kompasbiznesu.pl/glowne-wady ... rozwiazan/ i faktycznie sama robotyzacja procesów biznesowych jest czymś ważnym.
Cieszę się, że jesteście już na tym etapie, u mnie inwestycja w startup jest aktualnie poszukiwana. Chce coś nowego założyć, a nie za bardzo wiem, jak do tego podejść, a i fundusze ciągle uciekają. Dlatego myślę sobie, kto może w razie czego ze mną zadziałać. Macie pomysły, kto jest chętny?
ODPOWIEDZ