firma produkcyjna

Rozmawiamy o prowadzeniu firmy, początkach w biznesie, problemach i strategiach.
Awatar użytkownika
huba
Posty: 6
Rejestracja: 01 lis 2019, 1:46

firma produkcyjna

Post autor: huba »

Cześć! Jeśli kiedykolwiek poszukiwalibyście takich urządzeń jak prasa hydrauliczna, czy urządzeń oferujących profesjonalną obróbkę metalu, proponowałbym rozważyć skorzystanie z oferty tej firmy: https://tomaco.pl/
Awatar użytkownika
mikksenia
Posty: 417
Rejestracja: 29 mar 2019, 14:48

Re: firma produkcyjna

Post autor: mikksenia »

Pragniesz rozpocząć działania na własną rękę, ale martwisz się o początkowe finanse? To na pewno nie jest prosta sprawa, dlatego też zacznij działać wraz z odnawialną linią finansowania. Jest to taka karta kredytowa, z której możesz korzystać według potrzeb. Dzięki firmie www.finiata.pl możesz otrzymasz swoje pieniądze już po 15 minutach od poprawnie złożonej aplikacji. Polecam sprawdzić i dowiedzieć się więcej!
Awatar użytkownika
Kalanss
Posty: 53
Rejestracja: 15 kwie 2019, 4:50

Re: firma produkcyjna

Post autor: Kalanss »

Nie mam doświadczenia w prowadzeniu firmy produkcyjnej i nie mogę postawić się w rolii eksperta. Mogę jednak odesłać Was na świetny blog porusza cyją kwestie prowadzenia firmy. Na pewno znajdziecie tam sporo informacji, które mogą Wam się przydać w działalności gospodarczej. Łapcie link http://www.ferdeksklep.pl/
Awatar użytkownika
kasiunia
Posty: 50
Rejestracja: 13 mar 2019, 17:41

Re: firma produkcyjna

Post autor: kasiunia »

W zasadzie nie ważne jaka to firma, produkcyjna czy handlowa.Każda firma żyje z klientów i w każdym przypadku zależy nam by mieć jak najwięcej dobrych klientów. Na początku działalności firmy należy poinformować kogo tylko można o naszym istnieniu - do tego służą nam ulotki i wizytówki. Podobny efekt można osiągnąć uczestnicząc w targach wystawienniczych ale trzeba mieć odpowiednie wyposażenie np. ścianki reklamowe czy stoiska promocyjne.Wszystko to i wiele innych potrzebnych gadżetów dostaniemy w firmie Retio https://www.retio.pl/ . pzdr
Awatar użytkownika
dahtakja
Posty: 32
Rejestracja: 08 sty 2020, 20:47

Re: firma produkcyjna

Post autor: dahtakja »

Ja również prowadzę firmę produkcyjną i jakiś czas temu szukałem firmy do tworzenia kart charakterystyki. Skorzystałem w tedy z oferty firmy http://frc.com.pl/tworzenie-kart-charakterystyki/ jestem bardzo zadowolona z współpracy. Wszystko zbadane od AdoZ polecam
Awatar użytkownika
nata
Posty: 98
Rejestracja: 26 maja 2019, 23:27

Re: firma produkcyjna

Post autor: nata »

Tutaj https://www.metrohm.com/pl-pl/przeglad- ... tr-ramana/ jest ciekawa oferta dla firm produkcyjnych z różnych branż. Nie da się ukryć, że prowadząc biznes warto zadbać o bezpieczeństwo produktów oraz środowiska, które nas otacza. Jest to ważne. Metrohm oferuje między innymi spektrometry, które mogą okazać się przydatne. Zerknijcie sobie na ich stronę.
Awatar użytkownika
Makaronik
Posty: 296
Rejestracja: 11 kwie 2019, 14:29

Re: firma produkcyjna

Post autor: Makaronik »

Taki pomysł na firmę to dobry krok - to opłacalny biznes. Jednak powinnismy także pamiętać ,że zastrzeżenie znaku towarowego jest kwestią bardzo ważną dla każdego biznesu - bez względu na profil dzialalnosci. Zastrzeżenie marki to jedna z wielu kluczowych kwestii, dzięki ktorym mozemy przebrnąć przez konkurencję.
Awatar użytkownika
Malewicz
Posty: 181
Rejestracja: 05 maja 2020, 15:43

Re: firma produkcyjna

Post autor: Malewicz »

Może wam się też przydać namiar na firmę od produkcji elektrotechniki – m.in. przycisków sterowniczych, lampek sygnalizacyjnych, wskaźników diodowych, mierników i wskaźników cyfrowych czy elementów systemów pożar. i alarmowych. Ta firma to Promet z Sosnowca. Tu ich strona https://sklep.sn-promet.pl/ Prowadzą sklep internetowy. Mega solidna firma z dobrej jakości produktami, także zdecydowanie warto sobie ich sprawdzić. Tym bardziej, że ceny mają bardzo w porządku.
Awatar użytkownika
Laura04
Posty: 71
Rejestracja: 17 maja 2020, 20:57

Re: firma produkcyjna

Post autor: Laura04 »

w celu usprawnienia produkcji warto wdrożyć szereg rozwiązań - np. zautomatyzować linię produkcyjną. Można ją wykonać na kilka sposobów np. poprzez wymianę starych maszyn na nowe czy np. rozbudowując ciąg technologiczny. W http://www.inter-tech.net.pl/?site=auto ... rzemyslowa zajmują się właśnie takimi rzeczami - i zawsze dobierają rozwiązanie pod indywidualne potrzeby klienta.
Awatar użytkownika
nartin
Posty: 279
Rejestracja: 01 cze 2020, 11:02

Re: firma produkcyjna

Post autor: nartin »

Jeżeli zastanawiacie się nad odpowiednim oznakowaniem produktów wytwarzanych w waszej firmie to polecam wam skontaktować się z http://znamionowa.pl/ Firma ta zajmuje się wytwarzaniem tabliczek znamionowych i jest w tym bardzo dobra.
Awatar użytkownika
krzys10
Posty: 1
Rejestracja: 04 cze 2020, 9:54

Re: firma produkcyjna

Post autor: krzys10 »

Dla biznesu przydadzą się pozytywne opinie w Google Maps. Wielu z nas czyta opinie w sieci, a dopiero potem korzysta z oferty. Firma, która oferuje sprzedaż opinii to https://kup-opinie.pl Garśc pozytywnych opinii z pewnościa podziała na plus. Pisane przez nich opinie brzmia bardzo naturalnie.
Awatar użytkownika
Lukrecjaa
Posty: 84
Rejestracja: 30 sty 2020, 19:08

Re: firma produkcyjna

Post autor: Lukrecjaa »

Ja również chcę wystartować z własnym biznesem i myslałam nad otworzeniem spółki, bardzo podoba mi sie to że ZUS nie jest wtedy dla mnie obowiazkiem, a że uważam składki za stratę pieniędzy to jest to dla mnie wielkim plusem. Chcę odezwać sie do firmy jaką jest https://sprzedajspolke.pl/ w celu zakupu spółki ponieważ rejestracja jej od podstaw to bardzo dużo chodzenia po urzędach.
Awatar użytkownika
gizwald
Posty: 207
Rejestracja: 14 maja 2020, 21:00

Re: firma produkcyjna

Post autor: gizwald »

Ja z kolei proponuję zapoznać się z ofertą firmy https://www.agro-hurt.pl/ Znajdziecie tam bardzo dobry wybór węży technicznych o wyjątkowej trwałości, obejmy i opaski zaciskowe, węże pożarnicze, płyty gumowe i uszczelkowe, kolanka gumowe i silikonowe czy łożyska i uszczelki samochodowe. Mają mega zaopatrzenie i dobre ceny, także wamsie spodobają, gwarantuję.
Awatar użytkownika
Kira21
Posty: 36
Rejestracja: 19 mar 2019, 21:40

Re: firma produkcyjna

Post autor: Kira21 »

Makaronik pisze: ↑21 mar 2020, 1:03 Taki pomysł na firmę to dobry krok - to opłacalny biznes. Jednak powinnismy także pamiętać ,że zastrzeżenie znaku towarowego jest kwestią bardzo ważną dla każdego biznesu - bez względu na profil dzialalnosci. Zastrzeżenie marki to jedna z wielu kluczowych kwestii, dzięki ktorym mozemy przebrnąć przez konkurencję.
Zastrzeganie znaku towarowego jak wspomniał mój przedmówca jest niezwykle istotną kwestią. Wiele ciekawych informacji, łączących się z tym zagadnieniem znajdziemy na blogu Kancelarii Prawnej https://rpms.pl/ i powiem Wam szczerze, że sama nie sądziłam, iż jego kradzież może być aż tak wielkim zagrożeniem.
Awatar użytkownika
Jalek
Posty: 7
Rejestracja: 07 lip 2020, 15:01

Re: firma produkcyjna

Post autor: Jalek »

Szczerze powiem, że firmy produkcyjne to teraz dobra inwestycja. Lepiej samemu coś produkować i sprzedawać, niż być pośrednikiem. Wtedy masz szersze pole manewru. Ja mogę podrzucić wam namiary na firmę, która pomoże wam zapewnić bezpieczeństwo sieci komputerowych w firmie czy instalacji przemysłowych. Zerknijcie na https://www.comex.com.pl/cover-produkty/wprowadzenie szwagier brał od nich sprzęt, który służy mu niezawodnie już kolejny rok. I nigdy nie miał żadnego problemu. A co ważne, to oni pomogli mu dobrać najkorzystniejsze rozwiązanie dla jego firmy.
Awatar użytkownika
morgan
Posty: 209
Rejestracja: 16 cze 2020, 9:37

Re: firma produkcyjna

Post autor: morgan »

Na pewno musicie rozejrzeć się za odpowiednim wyposażeniem do waszej firmy produkcyjnej. Ja od siebie mogę wam polecić zapoznanie się z ofertą https://www.rea-jet.com/pl-pl/index.html Firma ta zajmuje się sprzedażą drukarek przemysłowych. Sam posiadam taki sprzęt i jestem z niego bardzo zadowolony.
Awatar użytkownika
emki920
Posty: 375
Rejestracja: 15 mar 2019, 11:07

Re: firma produkcyjna

Post autor: emki920 »

Podstawą jest dociągnąć wszystkie niezbędne media. Bez nich praca i rozwój będą niemożliwe. Na stronie: https://poprostuenergia.pl/prad-dla-firmy/ są ciekawe informacje na temat prądu dla firmy. Na pewno przydadzą się przy zakładaniu firmy, więc polecam.
Awatar użytkownika
Tereska087
Posty: 95
Rejestracja: 02 mar 2019, 9:58

Re: firma produkcyjna

Post autor: Tereska087 »

W wielu firmach produkcyjnych, szczególnie w branży spożywczej niezbędne jest prowadzenie również własnego laboratorium na miejscu. Dzięki temu i odpowiedniemu sprzętowi - https://danlab.pl/nasze-produkty/badani ... ektroskopy można na szybko wykonywać różnego rodzaju badania i analizy. Dzięki temu nie trzeba wysyłać próbek na badania do laboratoriów zewnętrznych.
Awatar użytkownika
Mikka
Posty: 138
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:24

Re: firma produkcyjna

Post autor: Mikka »

Na pewno, jeżeli prowadzisz firmę produkcyjną z artykułami żywieniowymi, to musisz mieć takie urządzenia jak komora mroźnicza. W której będziecie przetrzymywać produkty żywnościowe. W końcu takie wyroby muszę być przechowywane w odpowiednich warunkach.
Awatar użytkownika
nartin
Posty: 279
Rejestracja: 01 cze 2020, 11:02

Re: firma produkcyjna

Post autor: nartin »

Jeżeli prowadzicie swoje własne firmy produkcyjne to polecam wam nawiązać współpracę z http://www.modelarstwo-aa.com.pl/ Jest to sprawdzona firma, która zajmuje się wzornictwem przemysłowym. Sam zdecydowałem się na współpracę z nimi i wiem że można na nich w pełni polegać.
Awatar użytkownika
shaker23
Posty: 42
Rejestracja: 30 mar 2019, 15:47

Re: firma produkcyjna

Post autor: shaker23 »

W dzisiejszych czasach warto wiedzieć jak udoskonalać i wspierać swój biznes. Wiele informacji znaleźć możemy na portalach internetowych dla przedsiębiorców, tam często są jakieś porady i przydatne informacje. Zobaczcie sobie np. http://www.tarczaantykryzysowa.net/.
Awatar użytkownika
Monika03
Posty: 63
Rejestracja: 23 gru 2018, 18:25

Re: firma produkcyjna

Post autor: Monika03 »

To co również może się przydać w firmie produkcyjnej to ognioodporna szafa bezpieczeństwa - https://renggli.pl/pl/oferta/szafy-spec ... nioodporne W takich szafach można trzymać różnego rodzaju substancje czy odczynniki chemiczne. Firma wykonuje tego typu szafy na zamówienie, zgodnie z wymaganiami danego klienta.
:)
męlin

Re: firma produkcyjna

Post autor: męlin »

Na pewno będziecie musieli zainwestować w porządną armaturę przemysłową i węże przemysłowe. Jeżeli rozglądacie się za produktami tego typu to polecam wam zajrzeć na stronę https://mmr-ttm.pl/ Jest to sprawdzona firma, która dostarcza produkty tego typu.
Łable54

Re: firma produkcyjna

Post autor: Łable54 »

Jeśli w takiej firmie posiadacie magazyn to bardzo dobre będą regały z półkami przestawnymi https://polgast.com.pl/#szafy-regaly-polki. Odporny na korozję materiał z jakiego są wykonywane pozwoli korzystać z regałów i szaf długie lata.
Łoziński

Re: firma produkcyjna

Post autor: Łoziński »

Z dobrych namiarów to ja śmiało doradzić mogę firmę produkcyjną Walor - https://www.walor.com.pl/ Mają duże doświadczenie jako producent i dystrybutor produktów dla przemysłu. W ich ofercie znajdziecie m.in. łożyska, akcesoria do łożysk, pierścienie Segera i inne artykuły przemysłowe. Po szczegóły odsyłam a ich stronę internetową. Ja w każdym razie jestem z ich usług w 100 % zadowolony, dobrze że na nich udało mi się trafić.
tębryn

Re: firma produkcyjna

Post autor: tębryn »

Ja ostatnio rozglądałem się za odpowiednimi środkami chemicznymi dla mojej firmy produkcyjnej. W końcu trafiłem na ofertę firmy https://www.anviro.eu/ i mogę polecić ich również wam. W ich ofercie znajdziecie środki chemiczne dla przemysłu meblarskiego, budowlanego i włókienniczego.
Awatar użytkownika
Martina
Posty: 50
Rejestracja: 27 mar 2019, 13:21

Re: firma produkcyjna

Post autor: Martina »

Zadbaliście już o nowoczesny park maszynowy? Głównie to oczywiście na tym opierają się firmy produkcyjne. Im więcej automatyzacji tym lepiej. Myślę, że tak samo jak i w moim przypadku, tak i w waszym firma Gizo zaoferuje świetną ofertę na wózki widłowe. Możecie tak jak ja wynająć kilka, ale i też kupić nowe lub używane. Sprawdźcie sobie również inne proponowane przez nich maszyny, które nie tylko w produkcji się sprawdzą.
Awatar użytkownika
adam-levine
Posty: 11
Rejestracja: 07 wrz 2020, 2:47

Re: firma produkcyjna

Post autor: adam-levine »

Warto wprowadzać innowacje, takie jak automatyzacja pracy oraz sterowniki dla zwiększenia bezpieczeństwa. Jednym i z tych, które można zastosować się sterowniki Phoenix Contact - więcej szczegółów warto sprawdzić na https://www.industriapolska.com/oferta/phoenix-contact/
produkcjąznam

Re: firma produkcyjna

Post autor: produkcjąznam »

Firma produkcyjna powinna skupiać się na produkcji, w innych sprawach pomoże dobra firma IT taka jak ITBCE. Zajmą się bieżącą obsługą awarii oraz utrzymają ciągłość pracy przedsiębiorstwa, pozwala to również na mocną optymalizację kosztów. Nie ma konieczność utrzymywania drogiego działu IT i sztabu informatyków, tutaj firma uzyskuje dostęp do wiedzy całego zespołu.
pałtan

Re: firma produkcyjna

Post autor: pałtan »

Pręty z mosiądzu i miedzi na wymiar sprowadzam każdorazowo na indywidualne zamówienie od producenta SSW z Sosnowca http://www.skupsurowcow.pl/ który skupuje złom, a następnie przerabia go na wysokiej jakości komponenty. Cały proces od A do Z wykonują u siebie w zakładzie przez co mogę liczyć na wysoką jakość realizacji.
Awatar użytkownika
karolcia
Posty: 13
Rejestracja: 18 sty 2020, 16:15

Re: firma produkcyjna

Post autor: karolcia »

W dzisiejszych czasach żeby wyprodukować w nowoczesnej technologii dany produkt,wcale nie trzeba mieć własnej firmy czy taśmy produkcyjnej,wystarczy nawiązać współpracę z firmą,która wszystkim się zajmie i dokładnie według naszych wskazówek zrealizuje zamówienie.Na takiej właśnie zasadzie działa firma Tantus https://tantus.pl/private-label/ warto ją odwiedzić i poznać bliżej możliwości jakie przed każdym klientem roztacza.
Jaśor

Re: firma produkcyjna

Post autor: Jaśor »

Jeśli potrzebujecie lin czy taśm to mocne, dobre produkty posiada w ofercie Tech-Band https://www.techband.pl/pl/ Jest producentem wyrobów z polipropylenu, poliestru, poliamidu i bawełny. Jakość wszystkiego co od nich mamy jest bardzo wysoka, jednocześnie z cenami nie przesadzają, także warto się u nich zaopatrywać.
AnnaSTNISŁAWSKA

Re: firma produkcyjna

Post autor: AnnaSTNISŁAWSKA »

Dobrze, że ktoś wcześniej wspomniał o prowadzeniu laboratorium przyzakładowym jeżeli chodzi o branże medyczną, czy kosmetyczną. Takie laboratoria powinny być bardzo dobrze wyposażone i nie chodzi tu tylko o sprzęt ale również w odpowiednie meble laboratoryjne i ja takie meble zamówiłam w http://labo24.pl/. Warto zaznaczyć, że meble od Labo24 są zrobione zgodnie ze wszystkimi normami i przepisami bhp.
staśkiewicz

Re: firma produkcyjna

Post autor: staśkiewicz »

U nas projektowaniem i budową maszyn zajęła się firma GM AUTOMATYKA z Krakowa https://www.gmautomatyka.pl/oferta/proj ... owa-maszyn. To rzetelna firma, posiadają kompleksową, dobrze skonstruowana ofertę, z której warto skorzystać. Są niewątpliwie kompetentni i terminowi, to specjaliści w zakresie automatyki przemysłowej, projektowania maszyn, urządzeń, czy linii montażowych. Posiadają korzystne ceny, polecam ich serdecznie.
Śnieżka

Re: firma produkcyjna

Post autor: Śnieżka »

Moim zdaniem takie firmy bazują na automatyce przemysłowej. Dobre zasilacze, sterowniki, komponenty. Wszystko co można dostać od https://www.shemeck.pl/236-napedy . Bez tego nowoczesne hale produkcyjne nie mogą funkcjonować.
kobuś

Re: firma produkcyjna

Post autor: kobuś »

Powinieneś też pamiętać by zastrzec znak towarowy. Dzięki temu będziesz bardziej rozpoznawalną marką i nikt Ci nie podbierze pomysłu. Wiem, ze tutaj https://www.znakitowarowe.com.pl/ zajmują się takimi rzeczami.
bączek

Re: firma produkcyjna

Post autor: bączek »

Jeśli o automatykę przemysłową chodzi to jest to naprawdę obszerny temat. Jest ona wykorzystywana obecnie w wielu różnych gałęziach przemysłu. Mnie jakiś czas temu zależało na znalezieniu dobrze zaopatrzonego sklepu z poszczególnymi częściami z tego zakresu. Prześledziłem kilka stron i na tej https://automatyka-sklep.eu/ znalazłem naprawdę świetny wybór. Z pewnością jeszcze nie raz do nich zajrzę w poszukiwaniu czegoś konkretnego.
rómtarn

Re: firma produkcyjna

Post autor: rómtarn »

Wszystkim osobom, które prowadzą własne firmy produkcyjne polecam zajrzeć na stronę https://potyrala.com.pl/ Firma ta specjalizuje się w wykonywaniu systemów do transportu wewnętrznego. W wielu firmach produkcyjnych jest to niezbędny element wyposażenia.
Zdzisiek78Ś

Re: firma produkcyjna

Post autor: Zdzisiek78Ś »

Czy robiliście już badania poziomu hałasu na hali produkcyjnej? Firma https://hamilton.com.pl/oferta/badania- ... -i-halasu/ zajmuje się właśnie takimi pomiarami. Laboratorium posiada akredytację PCA w zakresie badań akustycznych i hałasu.
Awatar użytkownika
Eliza111
Posty: 265
Rejestracja: 26 mar 2019, 17:11

Re: firma produkcyjna

Post autor: Eliza111 »

Firma która dostarcza złącze obrotowe produkcji Filton to Złącze obrotowe które jest stosowane w przesyle rozmaitych mediów, jak np. para wodna, woda, powietrze lub olej. Firma ta zajmuje się projektowaniem, rozwojem i produkcją szerokiej gamy precyzyjnie wykonanych produktów. Sprawdźcie koniecznie.
żerom

Re: firma produkcyjna

Post autor: żerom »

Jeśli szukacie solidnej firmy produkującej niedrogo metalowe okucia budowlane to skierujcie się do firmy Akces, tu ich sklep internetowy https://akcesokucia.pl/sklep/ Specjalizują się w okuciach i wyposażeniu okien i drzwi. Oferują solidną i profesjonalną pomoc w doborze komponentów, także zgłoście się do nich jeśli macie problem z wyborem produktów.
jeży

Re: firma produkcyjna

Post autor: jeży »

Ja z kolei podpowiem wam, gdzie zaopatrzycie się w węże hydrantowe czy do motopomp, kupicie je w rozsądnych cenach w firmie Bogdan Gil https://www.bogdangil.pl/hydrantowe/ z Bielska-Białej. Firma to producent węży pożarniczych i specjalistycznych, dostaniecie tam także armaturę pożarniczą i apteczki metalowe. Firma jest profesjonalna, ma dobre ceny i szybko realizuje zamówienia.
lóter

Re: firma produkcyjna

Post autor: lóter »

W naszej firmie produkcyjnej nie mogło zabraknąć porządnej automatyki. Rozwiązania w takiej formie zapewnili nam https://agamon.biz/automatyka-przemyslowa/ i muszę przyznać, że jakość pod tym względem całkowicie sprostała moim wymaganiom. Taka automatyka pomaga w unowocześnieniu działań firmy no a przecież o to w tym wszystkim chodzi!
Daroń

Re: firma produkcyjna

Post autor: Daroń »

W mojej opinii jeżeli będziecie na etapie poszukiwań innowacji do swojej firmy produkcyjnej, która pomoże Wam skutecznie rozwijać swój biznes i zwiększać ilość klientów to tutaj jak najbardziej mogę polecić portal o automatyce przemysłowej gdzie też znajdziecie sporo przydatnych wskazówek m.in o systemie wizyjnym https://innovatingautomation.pl/produkc ... e-balluff/ Za ich pomocą można sprawdzić jakość, obecność elementów po pozycjonowaniu robotów, czy nawet wykonać pomiary metrologiczne z dużą dokładnością. Dzięki takim rozwiązaniom wynosicie swój biznes na wyższy poziom.
ODPOWIEDZ