Firma sprzątająca w Kielcach?

Rozmawiamy o prowadzeniu firmy, początkach w biznesie, problemach i strategiach.
Jacekś17

Firma sprzątająca w Kielcach?

Post autor: Jacekś17 »

Poszukuję sprawdzonej firmy sprzątającej w Kielach. Czy może znacie naprawdę sprawdzoną ekipę i możecie ją polecić? Po wpisaniu w wyszukiwarkę sprzątanie biur Kielce okazuje się, że jest ich kilkanaście. Jednak ponieważ obecnie wymagania co do regularnej dezynfekcji są ścisłe. Szukam naprawdę dobrej firmie, której będę mógł zaufać.
Kamiński

Re: Firma sprzątająca w Kielcach?

Post autor: Kamiński »

Przydałyby mi się te informacje. Zamierzamy zatrudnić nową firmę. Obecnie pracujemy nad projektem, https://nerdzlab.com/google-maps-marker ... stay-sane/ który pomógł nam rozszerzyć nasze możliwości. Lubię czytać przydatne fora, na których ludzie dzielą się swoimi doświadczeniami.
Boraś

Re: Firma sprzątająca w Kielcach?

Post autor: Boraś »

W sumie nigdy jakoś nie miałem okazji aby korzystać z firmy zewnętrznej do sprzątania i moim zdaniem bardzo ważną sprawą jest to, aby wiedzieć jeszcze jakich środków czystości używać. W moim przypadku jest tak, że ja od zawsze korzystam ze środków czystości firmy https://calde.pl/producent/clinex i muszę przyznać, że jest to najlepszy wybór.
małgośka

Re: Firma sprzątająca w Kielcach?

Post autor: małgośka »

My też mieliśmy zatrudnić firmę sprzątającą, ale jednak obawiamy się obcej osoby w domu, dlatego też kupiliśmy dobry sprzęt. Wybraliśmy bezprzewodowy odkurzacz roomba, który idealnie sobie radzi z zabrudzeniami, niczego nie omija, radzi sobie perfekcyjnie
ODPOWIEDZ