firma transportowa do współpracy

Rozmawiamy o prowadzeniu firmy, początkach w biznesie, problemach i strategiach.
Awatar użytkownika
inga1989
Posty: 1
Rejestracja: 03 wrz 2022, 16:56

firma transportowa do współpracy

Post autor: inga1989 »

Jakie znacie godne polecenia firmy transportowe? Będę chciała nawiązać długofalową współpracę i przyda mi się partner, któremu można ufać co do jakiś realizowanych usług. Nie mam na tym polu zbyt dużego doświadczenia, więc liczyłam, że wy mi kogoś wskażecie. Jak na razie zainteresowała mnie oferta firmy Textra, może słyszeliście i chcecie podzielić się opiniami?
Awatar użytkownika
Malachiasz-88
Posty: 1
Rejestracja: 13 gru 2022, 12:30

Re: firma transportowa do współpracy

Post autor: Malachiasz-88 »

Jak dla mnie Textra nie ma sobie równych pod względem transportu. Nie dość, że oferują transport lądowy, morski i lotniczy to jeszcze realizują wszystkie te usługi na naprawdę wysokim poziomie. Wiem to doskonale, bo mam porównanie z innymi tego typu firmami. Możesz dać im szansę i samemu się przekonać, tak chyba będzie lepiej. Pozdrawiam i powodzenia ;)
misiula

Re: firma transportowa do współpracy

Post autor: misiula »

Jeśli szukasz godnej zaufania firmy transportowej, to zauważyłam, że https://symlog.eu/pociag-intermodalny-z-chin/ oferuje nawet pociąg intermodalny z Chin. Dodatkowo, oferują usługi spedycji morskiej, drogowej i lotniczej, więc każdy może znaleźć coś dla siebie.
ODPOWIEDZ