gdzie ulokować pracowników

Rozmawiamy o prowadzeniu firmy, początkach w biznesie, problemach i strategiach.
Awatar użytkownika
margolcia
Posty: 63
Rejestracja: 18 maja 2019, 12:09

gdzie ulokować pracowników

Post autor: margolcia »

Sąsiedzi mają własną firmę i nawet nieźle im prosperuje. Chcieliby zainwestować w nowy oddział by zatrudnić nowe osoby. Zastanawiają się jak to wszystko pogodzić, gdyż może to się wiązać z zakwaterowaniem pracowników. Nie chcą ich lokować w byle jakim hoteliku tylko w sprawdzonym miejscu. Podobno w okolicach Warszawy są całkiem fajne pokoje i w dodatku posiadają kuchnię ogólnodostępną i dobrze wyposażoną. Dostali namiary ich i wchodząc na ich stronę https://kwatery-pracownicze-pruszkow.pl/ wszystko załatwili
Awatar użytkownika
Adam
Posty: 25
Rejestracja: 02 kwie 2019, 14:24

Re: gdzie ulokować pracowników

Post autor: Adam »

Pewną opcją jest wysłanie pracowników na pracę zdalna. Praca w trybie home office jest coraz bardziej popularna. A cała ta sytuacja z koronawirusem jeszcze bardziej to przyspieszyła.

Coraz bardziej popularne jest korzystanie z usług outsourcingu it:
https://www.mistrzu.com/uslugi-informat ... arniejsze/

Coraz więcej firm decyduje sie na taki tryb pracy z uwagi na to, ze jest to tańsze niż zatrudnienie informatyka na etacie
Awatar użytkownika
guster
Posty: 178
Rejestracja: 06 sie 2020, 15:51

Re: gdzie ulokować pracowników

Post autor: guster »

Jeśli interesują was mieszkania do wynajęcia dla pracowników, to skorzystajcie ze strony https://taniezakwaterowanie.pl/ u nich jest spory wybór kwater pracowniczych. My korzystamy z ich ofert już sporo czasu i jesteśmy bardzo zadowoleni.
dżak

Re: gdzie ulokować pracowników

Post autor: dżak »

Wiecie, w jaki sposób wyglądają zarobki w it ? Nie ukrywam, że interesowałaby mnie taka praca, ponieważ mam do tego odpowiednie wykształcenie, ale na razie chcę się dokładnie zapoznać z tym, w jaki sposób wygląda rynek, aby wiedzieć, w jakich miejscach warto szukać zatrudnienia.
ODPOWIEDZ