it rekrutacja

Rozmawiamy o prowadzeniu firmy, początkach w biznesie, problemach i strategiach.
Awatar użytkownika
Asia123
Posty: 17
Rejestracja: 16 cze 2020, 11:35

it rekrutacja

Post autor: Asia123 »

Czy it rekrutacja jest łatwa i gdzie szukać pracowników na takie stanowisko? ktoś może to robił?
Adaś28

Re: it rekrutacja

Post autor: Adaś28 »

Bardzo ciężko odpowiedzieć na takie pytanie, wydaje mi się, że najlepiej jest się udać do specjalistów, którzy zajmują się takimi zagadnieniami na co dzień. Wejdź na https://outworking.pl/dla-pracodawcy/rekrutacja/ - to agencja rekrutacyjna, które pozyskuje dla swoich klientów wszelkiego rodzaju specjalistów i pracowników.
Awatar użytkownika
Majka83
Posty: 52
Rejestracja: 25 mar 2019, 12:35

Re: it rekrutacja

Post autor: Majka83 »

A nie lepiej skorzystać z pomocy profesjonalnej agencji, która organizuje rekrutacje? Rzuć okiem tu http://www.dekrapraca.pl/dla-pracodawco ... acja-stala . Przeprowadzą cały proces selekcji pracowników. Nie tylko "dostaniesz" pracownika, który odpowiada Twoim potrzebom, ale zmniejszysz koszt całego procesu rekrutacyjnego.
aguś889

Re: it rekrutacja

Post autor: aguś889 »

Witam, co sądzicie o staraniu się o prace? Co myślicie o branzy IT? Zalezy mi na tym,by znalezc prace,ktora bedzie zapewniała mi odpowiednie warunki. Co sądzicie o tym https://hrk.pl/pl/dla-klienta/rekrutacja ? Chętnie poznam wasze opinie na ten temat, pozdrawiam serdecznie.
Awatar użytkownika
Marsh
Posty: 44
Rejestracja: 02 kwie 2019, 12:39

Re: it rekrutacja

Post autor: Marsh »

Skorzystaj z usług agencji pracy tymczasowej, które specjalizują się w rekrutacji pracowników na produkcję. Mogą szybko dostarczyć Ci wykwalifikowanych pracowników.

Warto jest rozważyć zatrudnienie pracowników z innych krajów, szczególnie jeśli macie problem ze znalezieniem specjalistów: https://spartajobs.pl/pl/ Możecie skontaktować się na przykład z tą agencją.
ODPOWIEDZ